Pomimo, że mamy połowę sierpnia to emocji w Świecie sportu nie brakuje. Wkraczamy przecież w decydującą fazę rozrywek zarówno w Lidze Mistrzów, ale i Ligi Europy. Na tą okazję bukmacher STS przygotował ofertę specjalną, w której to gracza mogą otrzymać extra środki i to co tydzień.

Bonus dla graczy od STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Bonus dla graczy od STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Śmiało można powiedzieć, że w najbliższych dniach emocji w świecie piłki nożnej nie zabraknie. Przed nami bardzo ciekawe mecze, jak chociażby Barcelona vs Bayern, Manchester City vs Olympique Lyon, Atalanta vs PSG.

Na tą okazję bukmacher STS przygotował ofertę specjalną. Dokładnie mówiąc promocją „Europejskie Puchary. Gwarantowane bonusy”, w której to wszyscy gracze mogą otrzymać dodatkowe środki za obstawienie meczy. Wspomniana akcja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest w dniach:

  • 10.08.2020 – 16.08.2020
  • 17.08.2020 – 23.08.2020

Jednak musisz mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z tej akcji obowiązkowo trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl.

Bonus na Ligę Mistrzów dla typerów:

Dopuszczone przez bukmacher STS są wyłącznie zakłady AKO, na których musi znajdować się minimum jeden typ z rozgrywek z Ligi Europy lub Ligi Mistrzów. Poza tym koniecznie musi pochodzić on z oferty przedmeczowej.

Dodatkowo trzeba pamiętać, że kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.85, zaś stawka minimalna to 100 PLN.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Za każde zagrane 100 PLN wszyscy typerzy otrzymają w gratisie 10 PLN i to niezależnie od tego, jak ich zakłady zostały rozliczone. W każdym okresie rozliczeniowym wszyscy typerzy mogą liczyć na ekstra 100 PLN.

Bonus powitalny w STS 2020:

Bukmacher STS oferuje wszystkim swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać nawet 1229 PLN. Już na sam początek przygody z wspomnianym operatorem można liczyć na :

  • darmowe 29 PLN za dokonanie rejestracji i to bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wszystkim użytkownikom dopiero wtedy, gdy gracz wpisze limitowane hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Nie można również zapominać również o nowości, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie. A mianowicie usługę Betgames, w której to użytkownicy mogą grać legalnie i to za prawdziwe pieniądze chociażby, w takie gry jak poker, wojna, czy Bakarat.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktualny kod promocyjny bukmachera eFortuna na bonus do 2230 PLN
Następny artykułWygrywasz i dostajesz dodatkowe 50 PLN bonusu od STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.