Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim nowym graczom oferuje legalny bukmacher STS. Gracze, którzy chcą skorzystać z najnowszego pakietu powitalnego u tego operatora z tj. freebetu bez depozytu o wartości 29 PLN, premii za depozyt do 1200 PLN oraz Cashbacku do 200 PLN muszą koniecznie wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

STS nowy kod promocyjny na bonus 1429 PLN

STS nowy kod promocyjny na bonus 1429 PLN

Bukmacher STS obecnie jest jednym najpopularniejszym operatorem działającym na terenie Polski. Nie da się ukryć, że obecnie jest chociażby problem z dostępem do lokali.

To bukmacher STS wychodzi graczom na przeciw i oferuje specjalny pakiet powitalny, w którym to gracze na start mogą otrzymać bonus nawet o wartości 1429 PLN.

Warunki promocji są bardzo proste. Pierwsza czynność, jaka trzeba wykonać jest to rejestracja konta na www.STS.pl. Ten proces jest niezwykle prosty i nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Aktualny kod promocyjny w STS

Warunkiem koniecznym w ramach tej oferty jest wpisanie hasła promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że automatycznie je pakiet powitalny zostanie aktywowany.

Nie można zapominać, że wpisać kod promocyjny gracz może wyłącznie podczas rejestracji konta. Później już takiej możliwości nie będzie posiadał.

Gracz, który przejdzie poprawnie proces weryfikacji danych otrzyma darmowe 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest mieć na uwadze, że nie trzeba dokonać żadnej wpłaty, aby otrzymać,gnać te środki.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Darmowa gotówką za depozyt

Na kolejną premię może liczyć każdy gracz, który dokona swojej pierwszej wpłaty. Wysokość otrzymanych środków uzależnione jest wyłącznie od tego, jaka wartość gracz wpłaci, ponieważ bukmacher STS przyzna bonus równowartości depozytu:

Przykład: Wysokość wpłaty wyniosła przez gracza 700 PLN. W zamian typer otrzyma taka samą wartość, ale w formie środków bonusowych. Łącznie gracz będzie posiadał 1400 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest zaznaczyć, że bonus znajdzie się na koncie gracza automatycznie po tym jak Polski bukmacher STS dokona zaksięgowania wpłaty.

Cashback w STS. 200 PLN na start

W skład pakietu powitalnego wchodzi jest również pierwszy zakład bez żadnego ryzyka, aż do 200 PLN. W przypadku przegranej użytkownik może liczyć na zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 200 PLN.

Trzeba jednak mieć na uwadze, że zakład promocyjny musi zostać rozliczony do 10 maja do godziny 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla graczy w Betclic. Większe wygrane nawet o 50%
Następny artykułExtra bonus dla graczy za obstawienie piłki nożnej. Bonus z pulą nagród 25 000 PLN w Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.