Legalny bukmacher Betclic Polska oferuje wszystkim graczom najnowszą swoją promocję „Misja sport”. Typerzy, którzy wezmą udział w tej ofercie oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na dodatkowe środki. A mianowicie bonus o wartości 60 PLN.

Extra premia dla typerów za obstawienie meczy

Extra premia dla typerów za obstawienie meczy

Trzeba przyznać, że jest co obstawiać u bukmacherów. Przede wszystkim mowa o piłce nożnej, ponieważ zdecydowana większość czołowych lig wznowiła swoje mecze, jak m.in. Premier League, Serie A, Bundesliga, LaLiga, czy też PKO Ekstraklasa.

Legalny bukmacher Betclic Polska wychodzi swoim graczom na przeciw i oferuje specjalną ofertę promocyjną „Misja Sport”. Typerzy mają prawo z z niej skorzystać w dniach od 24 czerwca od godz. 08:00 do 28 czerwca do godz. 23:59.

Użytkownik, który jest zainteresowany tą akcją musi mieć na uwadze, że musi do niej dołączyćdo akcji jeszcze przed zagraniem pierwszego zakładu. Wykonać to trzeba poprzez wejście na stronę www.Betclic.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce promocyjnej „Misja Sport”.

Bonus dla graczy za typowanie meczy

W ramach oferty „Misja Sport” kwalifikują się zarówno kupony SOLO, ale i AKO. W dodatku na zakładzie mogą znajdować się dowolne zdarzenia z każdej dyscypliny, jakie dostępne są u bukmachera Betclic.

Kolejny plus tej akcji jest to, że na zakładzie mogą być z oferty przedmeczowej, ale i również na żywo. Podstawowy wymóg jest wyłącznie taki, że minimalny kurs zdarzenia to 1.50.

Betfan kod promocyjny

Minimalna stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 20 PLN. Te zakłady, które zostaną zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej oferty.

Gracz, którego co najmniej trzy zakłady okazały się wygrane to oprócz wygranej gotówki otrzyma dodatkowe 60 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Kod bonusowy na start w Betclic Polska:

Wszyscy nowi użytkownicy na start od bukmacher online Betclic Polska mogą skorzystać z zakładu bez najmniejszego ryzyka i straty gotówki na pierwszy kupon, aż do 550 PLN. Jeśli okaże się, ze faworyci Cię zawiodą to otrzymasz zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.

Użytkownik będzie mógł skorzystać z Cashbacka pod warunkiem, że wpisze specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Trzeba jednak mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić. Po założeniu konta użytkownik nie będzie mógł już wpisać tego hasła.

Nie można zapominać, że wyżej wspomniany operator posiada w swojej ofercie chociażby promocję „Betclic Liga„. Gracze w ramach tej oferty mogą otrzymać extra gotówkę za obstawienie meczy. Dodatkowo dostępna jest użytkownikom Betclic TV, a tam można oglądać i to na żywo bez opłat darmowe wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna bonus powitalny. Dodatkowe 50 PLN ze specjalnym kodem promocyjnym!
Następny artykułExtra gotówka dla typerów KSW od STS. Bonus do 50 PLN PLN dla graczy
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.