Specjalną ofertę powitalną wszystkim użytkownikom przygotował legalny bukmacher eFortuna online. Gracze już na sam początek mogą otrzymać łączny bonus o wartości nawet 2230 PLN. Jednak koniecznie jest wpisanie specjalnego hasła promocyjnego, które znajduje się poniżej w artykule.

Fortuna kod promocyjny na start

Fortuna kod promocyjny na start

Warto jest podkreślić, że każdy gracz już na sam początek może skorzystać z takich premii, jak 20 PLN za dokonanie rejestracji konta, zakład bez ryzyka do 210 PLN oraz bonus równowartości pierwszej wpłaty do 2000 PLN.

Użytkownik, który chce skorzystać z powyższych bonusów w pierwszej kolejności musi dokonać rejestracji konta na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu, gdyż wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Kod bonusowy w Fortunie 2020:

Warunek konieczny, jaki trzeba spełnić poprzez aktywację pakietu powitalnego jest to wpisanie specjalnego hasła promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić. Gracz później, takiej opcji nie będzie posiadał.

Wówczas po poprawnej weryfikacji danych na konto gracza trafi 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest dodać, że nie trzeba dokonać żadnej wpłaty, aby te środki trafiły na konto użytkownika, a będzie można je wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus 100% za wpłatę własną od bukmachera Fortuna

Gracz, który zdecyduje się dokonać pierwszego depozytu otrzyma bonus równowartości dokonanego pierwszego depozytu. To wszystko sprawia, że wysokość premii, jaka trafi na konto gracza uzależniona jest wyłącznie od niego samego:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 700 PLN. W gratisie trafi na jego konto taka sama kwota, ale wyłącznie w formie środków bonusowych.

Dodać jest warto, że maksymalny bonus, jaki może znaleźć się na koncie każdego gracza to, aż 2000 PLN.

Zakład bez ryzyka do 210 PLN:

Użytkownik, który dokonał pierwszego swojego depozytu będzie mógł skorzystać z zakładu bez ryzyka. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład SOLO, AKO czy MAXIKOMBI.

Jeśli okaże się on wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść maksymalnie nawet do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS rozdaje bonusy na Esport dla graczy. Obstawiaj mecze i wygrywaj więcej
Następny artykuł100 PLN co tydzień na STS.pl – nagrody za obstawianie europejskich pucharów!
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.