Już dzisiaj, czyli w poniedziałek 29 lipca rozpoczyna się kolejny turniej w tym sezonie, a mianowicie w Waszyngtonie, gdzie to swoje pojedynki będą toczyli zarówno mężczyźni jak i kobiety. Bukmacher LvBet z okazji tego wydarzenia oferuje promocje, w której zwiększa wygrane o 14%.

Tenis większe wygrane u bukmachera LvBet

Tenis większe wygrane u bukmachera LvBet

Oferta skierowana jest od każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Do tej promocji nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak należy pamiętać, ze trwa w dniach od 29 lipca do 4 sierpnia!

W tej akcji biorą udział kupony pojedyncze jak i wielozadzeniowe, na których będą znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju w Waszyngtonie. Dopuszczane są typy zarówno z turnieju Pań jak i Panów.

Dostępne są zdarzenia zarówno z oferty przedmecze jak i na żywo. Kupony systemowe nie biorą udziału w tej akcji.

Betfan darmowy kod promocyjny

Stawka kuponu jest dowolna, ale trzeba pamiętać, że wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej akcji.

Warto jest wiedzieć, że limit kuponów na jednego gracza nie jest określony.

Gracz, który dokonał zagrania kuponu lub kuponów, a spełniają one powyższe warunki promocji, a do tego zostały one rozliczone jako wygrane może liczyć na większą wygraną o 14%!

LvBet bonus na start bez wpłaty własnej

Warto jest wiedzieć, ze bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus za rejestrację swojego konta i wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE.

Gracz, który tego dokona może liczyć na darmowy bonus w wysokości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Jednak to nie wszystko! Po dokonaniu dwóch pierwszych wpłat można liczyć na darmowe środki bonusowe. Ponieważ bukmacher zwiększa dwie pierwsze depozyty, gdzie to można otrzymać nawet 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy voucher 40 PLN od bukmachera STS
Następny artykułPromocja dla nowych graczy u bukmachera Betfan
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.