Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom na start zakład bez ryzyka do 510 PLN! Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji, aby aktywować Cashback.

Betclic bonus na start

Betclic bonus na start

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy wcześniej nie posiadali jeszcze konta u bukmachera BetClic.

Warunki tej akcji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Można to zrobić na stornie bukmachera www.BetClic.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Bardzo ważne, żeby wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji. Ponieważ to sprawi, że bukmacher dokona aktywacji Cashbacku. Jednak warto jest pamiętać, że jest to jedyny moment, kiedy można wpisać ten kod promocyjny.

Darmowy kod promocyjny KOD510

Następnie pozostaje już dokonanie wpłaty i zagranie kuponu.

Jeśli okażę się, że faworyci Cię zawiedli i bukmacher Betclic rozliczył kupon jako przegrany to operator dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 510 PLN.

Jednak należy pamiętać, że zakład bez ryzyka jest objęty jedynie pierwszy kupon po dokonaniu rejestracji.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 20 PLN za darmo od bukmachera na KSW 50
Następny artykułRejestracja w Noblebet. Jaki bonus można dostać?
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.