Najnowsza promocja bukmachera Betclic to „Misja tenis”. W ramach tej oferty za zagranie co najmniej trzech kuponów każdy z użytkowników może otrzymać nawet 40 PLN.

Misja Tenis – bonus online od bukmachera Betclic na ATP i WTA

Misja Tenis – bonus online od bukmachera Betclic na ATP i WTA

A na pewno jest co typować z tenisa. Bowiem sezon w tej dyscyplinie rusza na dobre. Poza tym rozgrywany jest jeden z bardziej elitarnych turniejów w kalendarzu, czyli zawody w Miami.

Wspomniana oferta promocyjna, tj. „Misja tenis” aktywna jest graczom do 4 kwietnia do godziny 23:59. Chcąc z niej skorzystać należy się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Darmowy bonus za obstawienie meczy 2021:

Zadaniem graczy w promocji „Misja tenis” jest obstawanie meczy tenisowych. Dopuszczone są zarówno kupony SOLO, ale i AKO, na których mogą znajdować się typy z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Kurs łączny zakładu nie może być mniejszy niż 1.80, zaś stawka każdego zakładu wynosić musi co najmniej 20 PLN.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli co najmniej trzy kupony zagrane przez gracza spełniają powyższe warunki promocji i zostały rozliczone, jako wygrane to super. Bowiem gracz poza wygraną gotówką otrzyma dodatkowy bonus o wartości 40 PLN.

Bonus na start w Betclic Polska 2021:

Bukmacher Betclic Polska online wszystkim nowym graczom na start oferuje promocję powitalną, w której to można liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Co zrobić, aby dokonać aktywacji Cashbacka? Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli zakład okażę się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej otrzyma on zwrot stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.