Najnowsza promocja bukmachera Betclic to „Misja tenis”. W ramach tej oferty za zagranie co najmniej trzech kuponów każdy z użytkowników może otrzymać nawet 40 PLN.

Misja Tenis – bonus online od bukmachera Betclic na ATP i WTA

Misja Tenis – bonus online od bukmachera Betclic na ATP i WTA

A na pewno jest co typować z tenisa. Bowiem sezon w tej dyscyplinie rusza na dobre. Poza tym rozgrywany jest jeden z bardziej elitarnych turniejów w kalendarzu, czyli zawody w Miami.

Wspomniana oferta promocyjna, tj. „Misja tenis” aktywna jest graczom do 4 kwietnia do godziny 23:59. Chcąc z niej skorzystać należy się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Darmowy bonus za obstawienie meczy 2021:

Zadaniem graczy w promocji „Misja tenis” jest obstawanie meczy tenisowych. Dopuszczone są zarówno kupony SOLO, ale i AKO, na których mogą znajdować się typy z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Kurs łączny zakładu nie może być mniejszy niż 1.80, zaś stawka każdego zakładu wynosić musi co najmniej 20 PLN.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli co najmniej trzy kupony zagrane przez gracza spełniają powyższe warunki promocji i zostały rozliczone, jako wygrane to super. Bowiem gracz poza wygraną gotówką otrzyma dodatkowy bonus o wartości 40 PLN.

Bonus na start w Betclic Polska 2021:

Bukmacher Betclic Polska online wszystkim nowym graczom na start oferuje promocję powitalną, w której to można liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Co zrobić, aby dokonać aktywacji Cashbacka? Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli zakład okażę się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej otrzyma on zwrot stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Etoto rozdaje kasę na start. Bonus do 1500 PLN
Następny artykułNajlepszy typer KSW 60. Bonsuy dla najlepszych od Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.