Zakłady bukmacherskie BetClic Polska wprowadza najnowszy bonus, a jest to Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 złotych.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest to każdego typera, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetClic. Jednak warto jest zaznaczyć, że ten operator działa w Polsce legalnie.

Podstawowy krok w ramach tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta na stronie www.BetClic.pl. Gracz musi tam pokonać swoje dane. To wszystko sprawia, że rejestracji konta nie sprawi nikomu żadnych problemów.

Aktualny kod promocyjny BetClic 2020

Gracz, który chce skorzystać z pierwszego zakładu bez ryzyka, aż do 550 złotych koniecznie musi wpisać kod promocyjny „KOD550” podczas zakładania konta.

Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby go wpisać. Gracz już później takiej możliwości nie będzie posiadał.

Bonus za darmo u bukmachera Fortuna

Użytkownik, który dokonał już rejestracji swojego konta musi dokonać depozytu, a później zagrać swój pierwszy zakład, który objęty jest Cashbackiem.

Zakład jak okaże się przegrany to gracz nie odczuje straty gotówki, ponieważ bukmacher BetClic dokona mu zwrotu stawki, aż do 550 złotych. Natomiast w przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika.

BetClic Polska online

Legalny bukmacher BetClic oferuje graczom regularnie ciekawe promocje jak i bonusy za obstawienie meczy.

Dodatkowo gracze mogą korzystać z aplikacji mobilnej oraz TV BetClic, gdzie legalnie i to bez żadnych opłat można oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKody bonusowe za darmo u bukmacherów w Polsce 2020 na start
Następny artykułSkoki narciarskie w Zakopanem. Jakie promocje?
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.