Bukmacher Betclic Polska oferuje graczom specjalną ofertą promocyjną graczom, którzy typują tenis. Bowiem wystarczy zagrać kupon wielozdrzeniowy, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot stawki.

Zwrot stawki za przegrany kupon

Zwrot stawki za przegrany kupon

Śmiało można powiedzieć, że na brak emocji w tenisie póki co nie można narzekać. Bowiem we Francji chociażby rozgrywany jest turniej Rolland Garros, ale i trwają także inne turnieje w tej dyscyplinie.

Na tą okazję bukmacher Betclic Polska przygotował graczom limitowaną ofertę promocyjną „Combi Crush”, która dostępna jest do 1 października do godziny 23:59. Użytkownik, który chce z niej skorzystać obowiązkowo musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Zwrot stawki za przegrany zakład

Należy mieć na uwadze, że promocją objęte są wyłącznie zakłady AKO zagrane za nie mniej niż 40 PLN, na których musi znajdować się minimum pięć typów, a kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 5.00.

Jednak obowiązkowo na kuponie promocyjnym muszą znajdować się same zdarzenia z tenisa, które mogą być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Betfan kod promocyjny

Zakłady sportowe okazały się wygrane? To doskonale. Cała kwota trafi na konto użytkownika. W przypadku przegranej gracz otrzyma bonus o wartości 40 PLN. Dodać jest warto, że promocją jest objęty pierwszy zakład, który spełni powyższe warunki promocji.

Bonus do 550 PLN na strt u bukmachera Betclic

Wszyscy nowi użytkownicy mogą rozpocząć obstawienie meczy u bukmachera Betclic bez ryzyka. Chcąc aktywować Cashbacka trzeba obowiązkowo wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu gracz będzie mógł liczyć na zwrot całej wartości za przegrany kupon. Maksymalnie może on wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł5 zaskakujących faktów o zakładach bukmacherskich
Następny artykułBukmacher STS rozdaje gotówkę graczom za obstawienie meczy
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.