Gdzie szukać wartościowych informacji na temat sportu i zakładów bukmacherskich? Sporo osób wchodzi na blog Etoto. Co można tam znaleźć? Okazuje się, że jest wiele interesujących działów. Są tam m.in. typy na rozmaite rozgrywki. Kto według fachowców z blogu Etoto ma większe szanse na zanotowanie wiktorii w kilku zbliżających się konfrontacjach?

Co można znaleźć na blogu Etoto?

Bardzo dużo cennych informacji. Cały blog Etoto jest prowadzony przez zawodowców. Są to osoby, które wiedzą praktycznie wszystko na temat bukmacherki. Oczywiście, nie brakuje im także informacji dotyczących rozmaitych sportów. A przede wszystkim chodzi o piłkę nożną. Na blogu Etoto można znaleźć np. typy na dzisiaj, na jutro itp. Wszystkie tego typu artykuły są dodawane przez fachowców. A te osoby doskonale wiedzą, jakie kwestie należy analizować, aby mieć jak największe szanse na zanotowanie wiktorii. Brane pod uwagę są nie tylko sprawy podstawowe, ale również dodatkowe. Typy bukmacherskie są podawane oczywiście wraz z analizami. Dzięki temu osoby początkujące mogą np. dowiedzieć się, co warto mieć na swojej uwadze w czasie realizowania tego zadania. Poza tym na blogu Etoto nie brakuje newsów. Na tematy sportowe, czy dotyczące zakładów bukmacherskich itp. Wszystkie wpisy są dodawane regularnie. Dodatkowo możesz korzystać z tego serwisu całkowicie za darmo, co także ma znaczenie.

Analiza spotkania Schalke i Herthy

Najwięcej osób wchodzi na blog Etoto po to, by dowiedzieć się, jakie są wskazania ekspertów na poszczególne spotkania. Niektórzy nie wiedzą, jak należy je analizować. Inni zaś nie mają na to czasu. A bez dokładnej, skrupulatnej analizy trudno oczekiwać, aby notować potem bardzo dobre wyniki. Warto zaznaczyć, że już dzisiaj możesz przeczytać analizę spotkania 28. kolejki Bundesligi pomiędzy Schalke 04 Gelsenkirchen, a Herthą Berlin. Oba kluby są na samym dole ligowej tabeli. Będzie to zatem klasyczne spotkanie o tak zwane „sześć oczek”. Wydaje się, że więcej do powiedzenia powinni mieć jednak gospodarze. Górnicy i ich rywale spisują się podobnie słabo. To jednak ekipa z Zagłębia Ruhry będzie miała po swojej stronie atut własnego stadionu. Gospodarze grają u siebie dość solidnie (13 oczek). A berlińczycy w tym sezonie fatalnie spisują się w meczach wyjazdowych. W końcu zdobyli w roli gościa… pięć oczek. Eksperci z blogu Etoto stawiają 1x. Jest to bardzo prawdopodobny typ, który w tym momencie został oszacowany na 1,33.

Czy PSG pokona Lens?

Paryżanie po 30. kolejkach mają 69 oczek. Drugie w tabeli Lens sześć punktów mniej. Jeśli goście wygraliby w sobotę, to strata zmniejszy się tylko do trzech oczek. Uważamy jednak, że na stadionie PSG lepsi będą gospodarze (1,72 w Etoto). PSG nie gra już w Lidze Mistrzów. Aby uniknąć jeszcze większej kompromitacji, paryżanie zrobią wszystko, aby zanotować końcowy triumf chociaż w Ligue 1. By tak się stało, paryżanie powinni pokonać swoich najbliższych rywali. Gospodarze w pięciu poprzednich spotkaniach zainkasowali dziewięć oczek. Kluczowe jest to, że PSG zdobyło u siebie już 35 punktów. A Lens przywiozło ze spotkań wyjazdowych „tylko” 23 oczka.

Poprzedni artykułBonusy dla najlepszych typerów KSW 73 od Fortuny