W sobotni wieczór, tj. 14 września obędzie się już 50 KSW, która będzie miała miejsce w Londynie. W związku z tym wydarzeniem bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom darmowy bonus o wartości 20 PLN i to niezależenie od rozliczenia kuponu.

KSW 50 Darmowy bonus 20 PLN KSW 50 Darmowy bonus 20 PLN

KSW 50 Darmowy bonus 20 PLN

Oferta skierować jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom jedynie w sobotę 14 września.

Warunki akcji są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na którym będą znajdować się same zdarzenia z oferty LIVE. Jednak należy pamiętać, że na kuponie musi być minimum jeden typ z oferty bukmachera na KSW 50.

Darmowy bonus na start bez wpłaty własnej u bukmachera Etoto

Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ przed nami takie walki jak chociażby Radcliffe vs Chmielewski, też Narkun vs Mysiała.

Kupon musi zostać zagrany za co najmniej 20 PLN.

Użytkownik, który spełnia warunki akcji znajdujące się powyższe otrzyma od bukmachera Fortuna darmowy bonus o wartości 20 PLN. I to bez znaczenia jak jego kupon został rozliczony, czy był wygrany czy przegrany.

Każdy gracz może w ramach tej akcji otrzymać jeden bonus.

Fortuna: Najnowszy pakiet powitalny

Bukmacher Fortuna posiada ciekawy pakiet powitalny dla nowych graczy, gdzie to na start można otrzymać bonus o wartości 20 PLN, zakład bez ryzyka do 110 PLN oraz bonus równowartości wpłaty do 1000 PLN.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji, a w zamian operator dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMistrzostwa Świata w koszykówce mniejsze przegrane o 50% u bukmachera Etoto
Następny artykułBetclic bonus powitalny 510 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.