Jeżeli nie masz konta u bukmachera STS, możesz obecnie wykorzystać kod promocyjny i tym samym zgarnąć specjalny bonus bez depozytu. Zobacz, jak otrzymać 29 PLN całkowicie za darmo!

Bonus bez depozytu STS. Kod promocyjny na darmowe 27 PLN!

Darmowy bonus STS

Oferta specjalna obowiązuje tylko w przypadku osób, które założą konto na stronie oficjalnej bukmachera STS online. Do pełnego wykonania procesu zakładania konta nie jest wymagana weryfikacja danych. Oznacza to, że nie musimy przesyłać skanu dowodu osobistego czy innego dokumentu!

Nowo zarejestrowani klienci STS mogą liczyć na bonus powitalny na start. Ten otrzymywany na początku to 29 PLN, które zgarnia się bez konieczności wpłaty. Drugi z kolei to nawet 1000 PLN po przelaniu pierwszych środków na profil.

w sts darmowy bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kod bonusowy STS

Tylko kod bonusowy „BETONLINE” uprawnia do zgarnięcia 29 PLN w formie premii bez depozytu! Jeżeli nie wpiszesz go podczas zakładania konta, nie będziesz mógł odebrać bonusu!

ZOBACZ VIDEO, w jaki sposób odbiera się bonus za darmo w STS:


Rejestracja i bonus bez depozytu STS:

  1. Wypełniamy formularz dostępny na stronie www.STS.pl
  2. Wpisujemy kod promocyjny „BETONLINE
  3. Od razu po ukończeniu rejestracji dostajemy 29 PLN bez depozytu
  4. Możemy obstawiać mecze z oferty bukmachera STS

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewne typy w kategorii baseball 2019
Następny artykułDarmowa kasa na obstawianie w STS wciąż czeka.
Obstawianie to moja pasja, a nie sposób na życie. W wolnych chwilach lubię oglądać mecze i szukać ciekawych promocji bukmacherskich. O tych najlepszych piszę na łamach swojego blogu!