Jeżeli nie masz konta u bukmachera STS, możesz obecnie wykorzystać kod promocyjny i tym samym zgarnąć specjalny bonus bez depozytu. Zobacz, jak otrzymać 27 PLN całkowicie za darmo!

Bonus bez depozytu STS. Kod promocyjny na darmowe 27 PLN!

Darmowy bonus STS

Oferta specjalna obowiązuje tylko w przypadku osób, które założą konto na stronie oficjalnej bukmachera STS online. Do pełnego wykonania procesu zakładania konta nie jest wymagana weryfikacja danych. Oznazca to, że nie musimy przesyłać skanu dowodu osobistego czy innego dokumentu!

Nowo zarejestrowani klienci STS mogą liczyć na bonus powitalny na start. Ten otrzymywany na początku to 27 PLN, które zgarnia się bez konieczności wpłaty. Drugi z kolei to nawet 1000 PLN po przelaniu pierwszych środków na profil.

sts bonus bez depozytu kod bonusowy "BETONLINE"
sts bonus bez depozytu kod bonusowy „BETONLINE”

Kod bonusowy STS

Tylko kod bonusowy „BETONLINE” uprawnia do zgarnięcia 27 PLN w formie premii bez depozytu! Jeżeli nie wpiszesz go podczas zakładania konta, nie będziesz mógł odebrać bonusu!

ZOBACZ VIDEO, w jaki sposób odbiera się bonus za darmo w STS:


Rejestracja i bonus bez depozytu STS:

  1. Wypełniasz formularz dostępny w portalu www.STS.pl
  2. Wpisujesz kod promocyjny „BETONLINE
  3. Od razu po stuprocentowym ukończeniu rejestracji odbierasz 27 PLN bez depozytu
  4. Przelewasz pieniądze po raz pierwszy na swoje konto do obstawiania i zyskujesz nawet 1000 PLN na start!

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonus bez depozytu STS. Kod promocyjny na darmowe 27 PLN!
5 (100%) 2 vote[s]