Wszyscy gracze mogą liczyć na większą wygraną o 50% u bukmachera BetClic. Wystarczy zagrać zakład AKO, aby w przypadku wygranej otrzymasz extra bonus.

„Multi+” w Betclic

„Multi+” w Betclic

Owszem oferty bukmacherów na chwilę obecną nie są zbyt bogate, ponieważ większość dysycpliny jest zwiększona. Jednak to sprawiło, że niezwykle popularne stało się obstawienie Esportu. Rozgrywki w tej dyscyplinie rozgrywane są bez żadnej przerwy.

Natomiast do odwołania dostępna jest promocja legalnego bukmachera w Polsce Betclic, czyli „Multi+”. Wystarczy zagrać dowolny zakład AKO z minimum pięcioma typami, aby liczyć na większą wygrana, która może wynieść nawet 50%.

Bonus dla typerów za obstawienie meczy

Chcąc liczyć na większą wygraną wystarczy zagrać dowolny kupon AKO, na którym będzie minimum pięć zdarzeń.

Gracz sam wybiera z jakiej dyscypliny będą pochodzić typy, ponieważ bukmacher BetClic dopuszcza zdarzenia z każdej kategorii, jakie posiada w swojej ofercie

Do tego zdarzenia mogą być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Kod promocyjny w eFortunie na start

Bonus, jaki zostanie przyznany graczowi wynika wyłącznie z tego ile typów znajdzie się na zakładzie. Warto jest mieć na uwadze, że najwyższa premia jaka zostanie przyznana graczowi to 50%

Nadmienić trzeba również fakt, że każdy gracz w ramach tej oferty może zagrać dowolna ilość kuponów.

Betclic kod na start.

W skład pakietu powitalnego u bukmachera BetClic Polska wchodzi pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 PLN. Wówczas zakład jak okażę się wygrany, to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza, zaś w przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot całej kwoty.

Natomiast trzeba mieć na uwadze, że Cashback będzie aktywny graczom wyłącznie w momencie, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> KOD550.

Poza tym użytkownicy wspomnianego operatora mogą skorzystać z Betclic TV. Dostępna są tam wydarzenia na żywo i to online.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPula nagród 25 000 PLN. Wygrywaj podwójnie w STS.
Następny artykuł1429 PLN tyle do odebrania w nowej promocji STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.