Legalny bukmacher eWinner PL online rozdaje gotówkę wszystkim swoim graczom za dokonanie drugiego depozytu. Wystarczy jedynie dokonać wpłaty w wysokości minimum 10 PLN, aby cieszyć się z darmowych środków. Łącznie na konto każdego gracza może trafić nawet 500 PLN w formie środków bonusowych.

Bonus 500 zł dla graczy eWinner. Jak odebrać?

Bonus 500 zł dla graczy eWinner. Jak odebrać?

Akcja promocyjna „Bonus od drugiego depozytu do 500 PLN” jest dostępna wszystkim graczom do odwołania i dostępna na stronie www.eWinner.pl.

Warunki tej akcji promocyjnej są bardzo proste. Bowiem wystarczy dokonać drugiej wpłaty na swoje konto w wysokości nie mniejszej niż 10 PLN, a bukmacher eWinner przyzna bonus 50% jej wartości:

Przykład: Gracz dokonał wpłaty w wysokości 400 PLN. W formie prezentu otrzyma 200 PLN. To razem sprawi, że będzie posiadał 600 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez ryzyka w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jednak warto jest mieć na uwadze, że środki bonusowe zostaną przyznane w momencie, gdy użytkownik zagra kupony o łącznej wartości dokonanego wpłaty. Dodatkowo warto jest mieć na uwadze, że kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.50.

Warto jest zaznaczyć, ze najwyższa wartość premii, jaka może zostać przypisana jest to 500 PLN!

Jaki jest aktualny kod promocyjne w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferuje każdemu użytkownikowi specjalny pakiet powitalny, w którym to na sam start można liczyć na extra bonusy:

  • zwrot za pierwszy przegrany kupon do 110 PLN
  • premię do 100% za drugi depozyt do 500 PLN

Lecz bardzo istotne w tym wszystkim jest to, aby koniecznie wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest koniecznie trzeba fakt, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułOpinie graczy na temat bukmacherów – kto aktualnie stoi na podium?
Następny artykułLiga Narodów 2022: Pewne 100 PLN na mecz Belgia – Polska w STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.