Przed nami popularny w USA „Black Friday”. Z tej okazji bukmacher BetClic przygotował promocję graczom, w której to oddaje podatek. Wystarczy zagrać kupon w dniu 29 listopada, aby otrzymać darmowe środki.

Kupony bez podatku u bukmachera 2019

Kupony bez podatku u bukmachera 2019

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Należy jednak wiedzieć, że promocja trwa jedynie w dniu 29 listopada od godz. 00:00 do 23:59. Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi się do niej zapisać. Można to jedynie wykonać na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie akcji „Black Friday”.

W ramach tej promocji kwalifikują się kupony pojedyncze oraz wielokrotne, których kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.50. Gracz sam wybiera jakie zdarzenia znajdą się na zakładzie. Wszystkie typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej lub Live!

Stawka kuponu jest dowolna, ale maksymalnie gracz może otrzymać bonus w wysokości 100 PLN! Jednak warto jest mieć na uwadze fakt, że wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Nagrodą w tej akcji jest zwrot podatku 12%. Warto jest wiedzieć, ze każdy gracz w Betclic bonus może zagrać dowolną ilość kuponów.

Kod promocyjny u bukmachera BetClic za darmo

Na pierwszy zakład bez ryzyka mogą liczyć gracze, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera BetClic, a także wpiszą kod promocyjny „KOD510”. To sprawi, że bonus powitalny zostanie automatycznie zaksięgowany przez bukmachera.

Wówczas jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu całej stawki, a maksymalnie można otrzymać nawet 510 PLN. W razie wygranego zakładu cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMilenium bonus powitalny. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!
Następny artykułDarmowy kupon od bukmachera STS za aktywność
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.