Po przerwie zimowej wracamy do rozgrywek Ligi Mistrzów. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której to przyznaje darmowe środki za poprawnie wytynkowanie dwóch pojedynków w tych rozgrywkach. Nagrody są okazałe, ponieważ pula do rozdania to 10 000 złotych.

Bonus za obstawienie meczy

Bonus za obstawienie meczy

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 17 lutego od godz. 01:00 do środy 19 lutego do godz. 21:00. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Ta akcja polega na zagraniu kuponu AKO, na którym będą znajdować się wyłącznie dwa zdarzenia ze spotkań Ligi Mistrzów jakie zostaną rozegrane w dniach 18 – 19 lutego, czyli:

  • Atletico Madryt vs Liverpool
  • BVB vs PSG
  • Atalanta vs Valencia
  • Tottenham vs Lipsk

Typer w STS online może oddać wyłącznie typy podstawowe na te pojedynki, czyli „1 x 2” wygrana gospodarzy/gości lub remis, które w dodatku muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Bonus bez depozytu od Fortuny

Każdy gracz w ramach tej akcji może oddać maksymalnie pięć kuponów. Stawka każdego z nich musi wynosić równo 21 złotych. Natomiast z oferty są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki promocyjne.

Gracze, których kupon zostanie rozliczony jako wygrany oprócz wygranej podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 10 000 złotych.

Aktualny kod promocyjny w STS

Każdy nowy użytkownik, który dokona rejestracji konta online i wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” otrzyma i to bez depozytu 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Dodatkowo na premię do 1200 złotych może liczyć każdy typer, który dokona swojego pierwszego depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane o 14% u bukmachera LvBet
Następny artykułBonus dla każdego na Ligę Mistrzów od bukmachera STS.
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.