Bukmacher Betclic Polska nagradza wszystkich swoich graczy za obstawienie meczy z piłki nożnej. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon wielozdarzeniowy, aby liczyć na premię w wysokości 40 PLN.

40 PLN bonusu od Betclic!

40 PLN bonusu od Betclic!

Nie da się ukryć, że przed nami bardzo ciekawe pojedynki w najbliższy weekend. Bowiem dojdzie do takich rywalizacji, jak m.in. Lech Poznań vs Wisła Kraków, Tottenham vs Chelsea, PSG vs Lyon, czy też Valencia vs Real Madryt.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Misja Kupon” musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Jednak dodać jest warto, że wspomniana oferta jest aktywna typerom do 19 września do godziny 23:59.

40 PLN dla graczy za obstawienie meczów

Zadaniem graczy w ramach promocji „Misja kupon” jest zagranie kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO, który to musi spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej, które mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo
  • co najmniej trzy zdarzenia na kuponie i kurs łączny nie może być mniejszy niż 3.00
  • stawka kuponu wynosić musi minimum 20 PLN
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli zakład okaże się wygrany to gracz będzie mógł liczyć na dodatkową kasę. A dokładnie mówiąc typerzy otrzymają 40 PLN.

Bonus do 550 PLN na start w Betclic

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę powitalną, w której to można liczyć na pierwszy bezpieczny kupon. Będzie on aktywny graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki. Bowiem będzie mógł liczyć na zwrot stawki do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKSW 63: Bonus dla graczy od bukmachera eFortuna
Następny artykułGwarantowane 40 PLN na europejskie puchary od Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.