Pula nagród w promocji „Piłkarski Jackpot” obecnie wynosi 45 000 PLN. I to taką kwotę powalczą typerzy portalu Betclic w najbliższy weekend typując mecze angielskiej Premier League.

Bonus na Premier League od Betclic. Do podziału 45 000 PLN dla typerów

Bonus na Premier League od Betclic. Do podziału 45 000 PLN dla typerów

Jak dobrze wiadomo emocji podczas spotkań w Premier League nie brakuje. A ciekawych rywalizacji podczas najbliższego weekendu można powiedzieć, że nie powinno brakować. Bowiem przed nami takie mecze, jak m.in. Arsenal vs Chelsea, Southamtpon vs Manchester United, Wolves vs Tottenham.

Na tą okazję bukmacher Betclic oferuje promocję „Piłkarski Jackpot”, która aktywna jest typerom do 21 sierpnia do godziny 13:30. Istotne w tym wszystkim jest to, iż należy do tej oferty dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Bonusy dla typerów Premier League:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu wielozdarzneiowego za minimum 10 PLN, na którym to muszą znajdować się wyłącznie mecze z drugiej kolejki angielskiej Premier League:

  • Liverpool FC – Burnley
  • Aston Villa – Newcastle
  • Crystal Palace – Brentford
  • Leeds – Everton
  • Manchester City – Norwich
  • Brighton – Watford
  • Southampton – Manchester Utd
  • Wolverhampton – Tottenham
  • Arsenal – Chelsea
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Istotne jest to, aby na każde z tych potyczek oddać typy z oferty przedmeczowej, które muszą być w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis).

Gracze, którzy poprawni wytypowali dziewięć potyczkę angielskiej Premier League to oprócz wygranej gotówki otrzymają dodatkową kasę. A dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 45 000 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Zakłady bukmacherskie Betclic PL online oferują każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na pierwszy bezpieczny zakład. Cashback będzie aktywny typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, ze jeśli pierwszy zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie typera. Natomiast w przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot 100% stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher eFortuna zmniejsza przegrane graczom
Następny artykułKSW 63: Bonus dla graczy od bukmachera eFortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.