Bukmacher TOTALBet oferuje dla swoich graczy ciekawą promocję -„Dookoła Świata”, w której to rozdaje darmowy bonusy w wysokości 10 PLN i tak codziennie.

Codzienne bonusy od bukmachera TOTALBet

Codzienne bonusy od bukmachera TOTALBet

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet.

Ta akcja aktywna jest do 19 lipca. I do tego dnia można jedynie obstawiać kupony w tej akcji. Jednak należy pamiętać, że zagrany kupon musi zostać rozliczony do 48 godzin od momentu jego zagrania.

W promocji tej biorą udział jedynie kupony, na których znajduje się co najmniej jedno zdarzenie z oferty bukmachera na zmagania w Copa America, Mistrzostwa Europy U21 lub Puchar Narodów Afryki. Operator dopuszcza zmagania z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

w sts darmowy bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Trzeba pamiętać, że kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.00. W tej akcji dopuszczone są zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe.

Bukmacher, aż do 19 lipca przyznaje codziennie bonus w wysokości 10 PLN za kupon spełniający powyższe warunki. Jednak należy pamiętać, że każdego dnia można otrzymać tylko jeden bonus.

Warto jest też pamiętać, że w promocji nie biorą udziału zakłady z wykorzystaną opcją Cash-out oraz zakłady specjalne.

Bonus bez wpłaty u legalnego bukmacher bukmachera TOTALBet

Warto jest pamiętać, że bukmacher TOTALbet oferuje dla swoich graczy darmowy bonus w wysokości 10 PLN za rejestrację konta. Środki trafią na konto gracza bez dokonania żadnej wpłaty.

Natomiast gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć bonus równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygrane bez podatku u legalnego bukmachera LvBet
Następny artykułZwrot 100% stawki za przegrany bukmacher u legalnego bukmachera Forbet
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.