Popularny polski bukmacher przyznaje bonus za aktywność. Wystarczy zagrać co najmniej cztery kupony na przestrzeni jednego tygodnia.

Bukmacher STS: Darmowy kupon za aktywność

Bukmacher STS: Darmowy kupon za aktywność

Akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS orz wcześniej dokonali minimum jedną wpłatę.

Promocja składa się z okresów rozliczeniowych, które trwają od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59, aż do odwołania.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie się zapisywać. Wystarczy zagrać na przestrzeni jednego etapu, cztery kupony, gdzie bukmacher STS wymaga:

  • minimum jeden kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej
  • na przynajmniej jednym kuponie muszą znajdować się same zdarzenia z oferty LIVE.

Należy pamiętać, że kurs łączny kuponu nie jest mniejszy niż 1.85.

Stawka kuponu musi wynosić DOKŁADNIE 11 PLN.

Warto jest wiedzieć, że z tej akcji są wykluczone kupony zawarte za środki bonusowe, zagrane systemem, mające zdarzenia z super oferty, hitu dnia oraz bezpiecznego zakładu.

Bukmacher przyzna darmowy zakład po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego o ile gracz spełniał powyższe warunki promocji i to niezależenie jak zostały rozliczone kupony.

Betfan darmowy kod promocyjny

Na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego można otrymać jeden bonus.

STS: jaki kod promocyjny

Bukmacher STS przyznaje darmowy bonus o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, a bukmacher przyzna darmowe środki na grę.

Dodatkowo można zyskać darmowe środki na pierwszą wpłatę, ponieważ bukmacher STS przyzna bonus równowartości depozytu, np. gracz wpłacić 800 PLN druga taka sama wartość trafi na konto gracza w formie środków bonusowych. Można maksymalnie otrzymać 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs z nagrodami dla aktywnych graczy u bukmachera Fortuna
Następny artykułMistrzostwa Świata w koszykówce mniejsze przegrane o 50% u bukmachera Etoto
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.