Legalnie działający w Polsce bukmacher BetClic online przygotował swoim graczom specjalną ofertę promocyjną „Misja E-sport”. Każdy typer w ramach tej oferty może otrzymać extra gotówkę o wartości 40 PLN za obstawienie meczy.

Darmowy bonus na E-sport

Darmowy bonus na E-sport

Bukmacher BetClic Polska wychodzi swoim graczom na przeciw i oferuje specjalną ofertę promocyjną na E-sport. Bowiem właśnie ta dyscyplina na przestrzeni ostatnich tygodniach zyskała niezwykle dużą popularność.

Przyczyna tego jest bardzo prosta. Zdecydowana większość rozgrywek jest obecnie zawieszona i tym samym oferty bukmacherów są ubogie.

Jednak patrząc na to, że E-sport zdobywa więcej fanów bukmacher BetClic przygotował specjalną ofertę promocyjną „Misja E-sport”, w ramach tej akcji, każdy gracz może otrzymać bonus za obstawienie meczy o wartości 40 PLN.

Typer chcąc wziąć udział w tej ofercie koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na konto na www.BetClic.pl, a następnie kliknięcie w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Misja E-sport”.

Bonus na obstawienie E-sportu:

W ramach tej oferty kwalifikują się jedynie zakłady, tzw. AKO [wielokrotne], których całkowity nie jest mniejszy niz 3.00, zaś stawka minimalna musi wynosić 20 PLN.

Na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z E-sportu, które co ważne mogą pochodzić z oferty przedmeczowej oraz na żywo.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jest z pewnością z czego wybierać, ponieważ w najbliższych dniach zawodnicy będą rywalizować, w takich grach, jak chociażby Counter – Strike, DOTA 2, League of Legends oraz OVERWATCH.

Gracz, którego minimum dwa zakłady okażą się wygrane to super. Cała kwota znajdzie się na na koncie graczy, a poza tym bukmacher BetClic dokona extra bonus o wartości 40 PLN. Te środki zajdą się na koncie graczy najpóźniej w dniu 6 kwietnia do godz. 23:59.

Kod promocyjny w BetClic Polska na start:

Gracz, który wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym podczas zakładania konta u legalnego bukmachera BetClic dokona aktywacji Cashbacku, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka.

Jeśli zagrany kupon okaże się wygrany to super. Cala kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej, typer nie odczuje zbytnio straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot stawki, a maksymalna kwota, jaka może traf na jego konto to 550 PLN.

Nadmienić trzeba, że nadal obstawiać mecze można wyłącznie przez internet. Wynika to z tego, że punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie meczy z E-sport od Fortuny. Darmowa gotówka dla typerów
Następny artykułPula nagród 25 000 PLN. Wygrywaj podwójnie w STS.
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.