Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy EURO 2020. Wystarczy być aktywnym, aby liczyć na ekstra kasę, a jest o co walczyć bowiem pula nagród wynosi, aż 1 500 000 PLN.

Darmowe bonusy bukmacherskie dla typerów od STS na EURO 2020

Darmowe bonusy bukmacherskie dla typerów od STS na EURO 2020

A trzeba powiedzieć, ze Mistrzostwa Europy 2020 charakteryzują się swoimi prawami, w których to emocji na pewno nie powinno brakować. W dodatku oferta bukmachera STS jest bogata.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher STS, który oferuje promocję „Wygraj EURO 1 500 000 PLN”, a jest ona aktywna od 11 czerwca. Chcąc wziąć w niej udział należy się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonusy za aktywność na EURO 2020:

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste, ponieważ wystarczy codziennie wykonać zadanie wyznaczone przez bukmachera STS. Gracze, którzy zrealizują minimum siedemnaście kroków będą mogli liczyć na ekstra bonus.

kod promocyjny w fortuna

Bowiem typerzy podzielą pomiędzy sobą pulę nagród 1 500 000 PLN. Wysokość bonusu będzie wyznaczone proporcjonalnie przez liczbę wszystkich typerów, którzy spełnili powyższe warunki promocji.

1229 PLN na start w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to można liczyć na:

  • bonus o wartości 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premię równowartości dokonanego depozytu, aż 1200 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne typerom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby wykonać tą czynność. Łącznie gracz może otrzymać nawet 1229 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus powitalny do 610 u legalnego bukmachera eWinner
Następny artykułFreebety na Euro 2020. Jak otrzymać każdego dnia 49 PLN w eWinner?
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.