Bukmacher Etoto oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertą promocyjną na sam start, w której to można otrzymać dodatkowe środki. Maksymalna kwota, na jaką może liczyć każdy użytkownik może wynieść nawet 1500 PLN.

Do 1500 PLN na start u bukmachera Etoto.

Do 1500 PLN na start u bukmachera Etoto.

Warto jest wiedzieć, że oferta promocyjna bukmachera Etoto jest bardzo ciekawa, ponieważ regularnie wszyscy użytkownicy mogą liczyć na ekstra bonusy za obstawienie meczy.

Bonus na start w Etoto:

Pierwsza, a zarazem konieczna czynność jaką należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.Etoto. Cały proces zajmie dosłownie kilka chwil i nikomu nie sprawi żadnych problemów, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Po czym pozostaje już dokonanie pierwszego depozytu. Gracz sam wybiera jaką kwotę wpłaci na swoje konto. W zamian otrzyma premię jej równowartości:

Przykład: Typer wpłacił 700 PLN. W formie prezentu powitalnego otrzyma użytkownik premię jej równowartości. Razem gracz będzie posiadał 1400 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest mieć na uwadze, że maksymalna premia na jaką może liczyć każdy użytkownik może wynieść nawet 1500 PLN.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSuperbet nowy pakiet powitalny bonus do 584 PLN
Następny artykułBetclic i Misja: Tenis – bonus 40 PLN dla fanów obstawianie tenisa
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.