Specjalną ofertę promocyjną każdemu użytkownikowi oferuje legalny bukmacher eWinner PL. Typerzy za obstawienie meczu mogą liczyć co weekend na gwarantowane 75 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Darmowe bonusy dla graczy za obstawienie meczy od eWinner

Darmowe bonusy dla graczy za obstawienie meczy od eWinner

Po krótkiej przerwie czołowe ligi wracają do zmagań ligowych. Już w najbliższy weekend dojdzie przecież do rywalizacji zespołów, m.in. w Premier League, Serie A, Bundeslidze, czy też LaLidze.

Natomiast bukmacher eWinner oferuje każdemu użytkownikowi specjalną ofertę promocyjną „Futbol totalny. Freebety na graczy”, która jest dostępna wyłącznie w każdy piątek, sobotę oraz niedzielę do odwołania.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty promocyjnej koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu promocyjnego.

Gwarantowane freebety dla graczy co weekend

Bukmacher eWinner PL w ramach promocji „Futbol totalny. Freebety na graczy” dopuszcza jedynie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej!
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
  • stawka kuponu wynosić musi dokładnie 49 PLN
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Typer, który spełnił powyższe warunki promocji otrzymać każdego dnia trwania promocji freebet o wartości 25 PLN. I to be znacznie, jak zakłady zostały rozliczone. Łącznie na konto typera moze trafić nawet 75 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Legalny bukmacher eWinner na start każdemu nowemu typerowi ma do zaoferowania limitowany pakiet powitalny:

  • bezpieczny kupon do 110 PLN
  • bonus równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher Superbet zmniejsza przegrane graczom
Następny artykułPula nagród 25 000 PLN od Fortuny na Europejskie Puchary
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.