Chcesz liczyć na darmowy bonus za dokonanie rejestracji kont au bukmachera LvBet? Jak tak, wystarczy dokonać wpłaty do niedzieli do godz. 23:39, aby otrzymać 50% wartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać 200 PLN.

Darmowy bonus do 200 PLN za depozyt u bukmachera LvBet

Darmowy bonus do 200 PLN za depozyt u bukmachera LvBet

Oferta skierowana jest do tych użytkowników, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest dla graczy do niedzieli 14 lipca do godz. 23:59 i do tego momentu najpóźniej trzeba dokonać wpłaty!

Warunki tej promocji są bardzo proste i przejrzyste. Wystarczy dokonać wpłaty za co najmniej 20 PLN, aby otrzymać darmowe bonus 50% wartości depozytu. Maksymalnie każdy gracz może otrzymać 200 PLN. Taka wartość trafi na konta użytkowników, którzy wpłacają 400 PLN lub więcej.

Darmowy bonus na start bez wpłaty własnej u bukmachera Etoto

Bonus pojawi się na koncie typera automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty. To sprawia, że od razu będzie można korzystać z środków bonusowych. Jednak należy pamiętać, że za otrzymana gotówkę można jedynie zawierać kupony z sportów wirtualnych.

Jednak trzeba pamiętać, że każdy użytkownik może otrzymać jeden bonus.

Bonus na start u bukmachera LvBet bez wpłaty

Warto jest pamiętać, że bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus i to bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy założyć konto i wpisać kod promocyjny BETONLINE.

To sprawi, że na koncie pojawią się środki w kwocie 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie!

Poza tym Ci gracze, którzy dokonają dwóch pierwszych depozytów mogą liczyć na łączny bonus w kwocie 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMniejsze przegrane na niedzielne finały u bukmachera Forbet- 7 lipca
Następny artykułDarmowy voucher 40 PLN od bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.