Specjalną ofertę promocyjną wszystkim swoim graczom oferuje legalny bukmacher STS. W ramach akcji „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy” typerzy mogą liczyć na darmowe środki za aktywność i to bez znaczenia, jak ich zakłady zostały rozliczone.

Bonusy za aktywność u legalnego bukmachera STS

Bonusy za aktywność u legalnego bukmachera STS

Trzeba powiedzieć, że obecnie oferty u bukmacherów są bardzo bogate i jest co obstawiać, ponieważ rozgrywane są mecze w każdej dyscyplinie, a przed nami chociażby spotkania w Lidze Nardów w piłce nożnej.

Na przeciw swoim typerom wychodzi bukmacher STS, który w swojej ofercie posiada akcję „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy”. Dostępna jest ona do od poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59, aż do odwołania. Jednak chcąc z niej skorzystać obowiązkowo trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus dla aktywnych graczy codziennie:

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej dostępne są wyłącznie kupony AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe, na których obowiązkowo muszą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia.

Poza tym na zakładzie muszą być wyłącznie typy z oferty przedmeczowej z dowolnej dyscypliny, jakie są dostępne u bukmachera STS. Dodać trzeba jeszcze również to, że kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.85.

Betfan kod promocyjny

Istotny aspekt tej promocji jest taki, że kupon musi zostać zawarty i rozliczony w tym samym dniu.

Jeśli spełniać powyższe warunki promocji w prezencie otrzymasz 20 PLN. Ten bonus może trafić na konto gracza każdego dnia. To sprawia, że w czasie jednego tygodnia na koncie gracza może trafić extra 140 PLN. I co ważne nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus bez wpłaty własnej u bukmachera STS:

Legalny bukmacher STS nagradza wszystkich swoich użytkownikom darmowymi bonusami. Jednak chcąć liczyć na pakiet powitalny koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas za dokonanie samej rejestracji typer otrzyma 29 PLN bez wpłaty własnej. Po dokonaniu pierwszego depozytu użytkownik otrzyma jej premię o równowartości wpłaty. Maksymalna wartość to, aż 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBez ryzyka do 40 PLN na tenis u bukmachera Betclic
Następny artykułA7C – nowy kompaktowy, pełnoklatkowy bezlusterkowiec od Sony
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.