W każdym tygodniu firma Etoto daje możliwość odzyskania kasy po przegranej, wystarczy, że zgłosisz się po specjalny casback w wysokości 25 PLN! Promocja dostępna jest tylko i wyłącznie na stronie bukmachera, oraz aplikacji mobilnej. Wystarczy, że zapiszesz się do niej i bonus będzie dotyczył również Ciebie! To 50% odzyskanej kwoty przy obstawianiu za 50 zł, co jest wymaganą kwotą minimalną, aby zakwalifikować się do promocji.

Takie ryzyko jest naprawdę minimalne i daje ulgę w przypadku przegranej, a co więcej umożliwia sprawdzenie siebie pod kątem typera, może akurat się spiszesz i Twoje obstawianie będzie naprawdę miało sens, a kasa będzie rosła na Twoim koncie! Pamiętaj jednak, że kupon musi być SOLo i zawierać tylko typu na sumę rzutów w wybranym przez gracza meczu. To naprawdę nie jest skomplikowane, klarowane zasady gry dają wielkie możliwości. Legalnie działający bukmacher Etoto daje taką możliwość co tydzień, dlatego warto śledzić ich stronę i skorzystać!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPolski bukmacher PZBuk zostaje sponsorem ważnego wydarzenia
Następny artykułCzat bukmacherski czy forum – co wybrać?
Aktualne promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Bonusy tylko dla zawodowych graczy zakładów sportowych, kody promocyjny i rankingi bukmacherów 2019.