Jesteś początkujący, albo masz doświadczenie? To nie ważne, ponieważ u każdego typera nadchodzi czas, kiedy trzeba przestać obstawiać samodzielnie i warto dołączyć do grup typerskich, w których inni gracze obstawiają, wymieniają się doświadczeniem i wygrywają. Dzisiaj pragniemy przedstawić dwa najlepsze źródła takich kontaktów, jakimi są czat i forum bukamcherskie. Podpowiemy co jest lepsze naszym zdaniem i gdzie zarejestrować konto.

Warto rozmawiać z innymi typerami

Bezpośredni kontakt z innymi graczami to bardzo ważna kwestia w życiu chyba każdego typera, gdyż takie kontakty umożliwiają uniknanie dużych błędów, pozwalają na poznanie nowych technik typowania i wiele więcej. Każdy musi o tym pomyśleć w niedalekiej przyszłości, ponieważ obstawianie zakładów sportowych w pojedynkę to bardzo trudna sprawa.

Błyskawiczna konwersacja na żywo z innymi typerami daje naprawdę ogrom korzyści i pozwala nawiązywać świetne kontakty, które często stają się wartościowym źródłem informacji. Czat i forum jest oczywiście, zupełnie darmowe, więc dlaczego nie korzystać?

W poprzednim roku bardzo wiele użytkownikó^w wybierało forum bukmacherskie, ale od kilku miesięcy o wiele ciekawsze rozwiązanie, a mianowicie czat bukmacherski. Sprawdziliśmy i polecamy w 100%. Czat daje więcej możliwości, kontakt jest online na żywo, a możliwości chyba nieograniczone. Możemy w nim pisać lub rozmawiać, a nawet widzieć się przez kamerkę.

Który czat bukmacherski najlepszy?

Bez dwóch zdań najlepszym czatem będzie ten z polskiego źródła. Wybór jest bardzo duży, ale po naszych analizach polecamy czat bukmacherski Betonline. Znajdziesz go wpisując w google czat betonline. Jest to super miejsce, gdzie multum graczy każdego dnia relacjonuje najważniejsze spotkania bukmacherskie. Oczywiście musisz przekonać się samemu. Darmowa rejestracja jest banalnie prosto i nie zajmuje więcej niż minutę. Oczywiście mógłbyś skorzystać również z podmiotów zagranicznych ale niestety czaty od nielegalnych bukmacherów są bardzo złym wyborem, gdyż te firmy nie posiadają pozwolenie ministerstwa finansów i funkcjonują w naszym kraju nielegalnie.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCasback w wysokości 25 złotych u bukmachera Etoto!
Następny artykułTen bukmacher pokonuje wszystkich polskich bukmacherów w 2019 roku!
Aktualne promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Bonusy tylko dla zawodowych graczy zakładów sportowych, kody promocyjny i rankingi bukmacherów 2019.