Dostałeś fajny bonus u bukmachera, ale nie wiesz co możesz z nim zrobić. Przed wypłatą musisz koniecznie zrobić jego obrót. Czym on jest i jak tego dokonać? To właśnie na obrocie skupimy się w dzisiejszym wpisie.

bonusy bukmacherskie online

Obrót bonusem bukmacherskim

Legalni bukmacherzy bardzo często rozdają bonusy, w ramach których możemy otrzymać premię na start w formie doładowania konta. Niekiedy trzeba zrobić odpowiednią wpłatę, a innym razem – tak jak u bukmachera STS bonus bez depozytu.

Bonusy bukmacherskie to bardzo ciekawy temat, o którym powinniśmy sporo wiedzieć. Niestety, nadal użytkownicy nie wiedzą wiele na temat obrotu dodatkowych pieniędzy, a przecież bez tej wiedzy będzie bardzo trudno o wypłatę otrzymanej kasy! 

Jeżeli odbierzesz bonus od bukmachera, na przykład za zarejestrowanie konta, musisz zawsze przeczytać regulamin, a dokładniej ten punkt, w którym jest informacja o obrocie.

Co to jest obrót bonusu u bukmachera?

Obrót jest niczym innym jak postawienie gratisowych pieniędzy konkretną ilość razy. To wyłącznie od firmy bukmacherskiej zależy jakie warunki postawi, aby legalnie wypłacić otrzymany bonus.

Bukmacherzy w Polsce zazwyczaj zezwalają na obstawianie za otrzymany bonus meczów online lub stacjonarnie, ale zdarza się, ograniczenia dotyczą Wirtualnych Sportów lub zakładów specjalnych. 

Gdzie obecnie znajdziecie najlepsze warunki na obrót bonusu przy promocji powitalnej? Oto kilka naszych ciekawych propozycji od znanych polskich bukmacherów: 

  • STS – 27 PLN bez depozytu z kodem “BETONLINE” + 1000 PLN!
  • Etoto – 2×20 PLN + 1000 PLN
  • Fortuna – 20 PLN + 1000 PLN na start 


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak czytać kursy bukmacherskie?
Następny artykułTotolotek zmienia właściciela
Aktualne promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Bonusy tylko dla zawodowych graczy zakładów sportowych, kody promocyjny i rankingi bukmacherów 2019.