Darmowe pieniądze na typowanie zakładów w STS są w dalszym ciągu dostępne. Jeżeli jeszcze nie masz swojego konta u tego bukmachera online to koniecznie przeczytaj do końca ten artykuł.

Bonus za darmo od STS

Od dłuższego czasu bukmacher STS online cieszy się większym zainteresowaniem niż standardowa gra w jego punktach naziemnych. Dzisiaj poinformujemy Cię jak dostać darmowy bonus od tego bukmachera na start.

Bukmacher STS na sam początek proponuje swoim typerom 27 PLN jako darmowy prezent bez wpłaty. Nie trzeba dokonywać żadnego depozytu, by go otrzymać – wystarczy tylko wpisać kod promocyjny!

Jaki kod promocyjny w STS?

Kod promocyjny STS do odebrania bonusu to „BETONLINE”. Musisz go wpisać podczas wypełniania formularza rejestracyjnego.

freebet sts za darmo
Darmowy freebet u bukmachera STS: kod promocyjny: BETONLINE

Uwaga! Nie tylko 27 PLN możesz dostać na start, ale również 1000 PLN przy pierwszej wpłacie.

Kod promocyjny u bukmachera STS to świetna alternatywa dla początkujących graczy, którzy nie mają pieniędzy, a chcą rozpocząć przygodę z bukmacherami.

Uwaga! U bukmachera legalnego STS możliwe jest obstawianie meczów bez dowodu! Wszystko dzięki koncie tymczasowemu, który ważny jest przez miesiąc od daty rejestracji.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus bez depozytu STS. Kod promocyjny na darmowe 29 PLN!
Następny artykułZawody w skokach – Kursy bukmacherskie od TOTALbet
Aktualne promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Bonusy tylko dla zawodowych graczy zakładów sportowych, kody promocyjny i rankingi bukmacherów 2019.