Znaczna większość legalnych bukmacherów działających na terenie Polski oferuje darmowe bonusy na start przy wpisaniu specjalnych kodów promocyjnych.

Bonusy na start u legalnych bukmacherów w Polsce

Bonusy na start u legalnych bukmacherów w Polsce

Należy jednak pamiętać, że jedyny moment kiedy gracz może wpisać kod promocyjny jest podczas rejestracji! Później już tak możliwości nie będzie.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w Betclic?

Bukmacher BetClic nowym graczom oferuje graczom pierwszy zakład bez ryzyka. Należy wpisać kod promocyjny KOD510 w procesie rejestracyjnym na stronie www.betclic.pl, aby dokonać aktywacji Cashbacku.

Jeśli okaże się, że pierwszy kupon przez gracza został rozliczony jako przegrany to wspomniany operator dokona zwrotu stawki. Maksymalnie gracz może otrzymać 510 PLN. Natomiast przy wygranym kuponie cała kwota znajdzie się na koncie gracza

Specjalny kod promocyjny na start u bukmachera STS

Bonus o wartości 29 PLN można otrzymać na start od bukmachera STS. Chcąc otrzymać te środki należy dokonać rejestracji konta na www.sts.pl i wpisać kod promocyjny BETONLINE, aby bonus znalazł się na koncie gracza.

Etoto kod promocyjny na start:

Bonus o wartości 20 PLN oferuje graczom bukmacher eTOTO. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji na www.etoto.pl, aby na konto gracza trafił bonus i to bez dokonania depozytu.

Darmowy bonus na start bez wpłaty własnej u bukmachera Etoto
Darmowy bonus na start bez wpłaty własnej u bukmachera Etoto

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetFan:

Bukmacher BetFan po wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE dokona aktywacji bonusu, gdzie maksymalnie można otrzymać 3000 PLN. Za każdą wpłatę ten operator płynie bonus do 1000 PLN. Natomiast promocją objętą są trzy depozyty. Rejestracji konta należy dokonać na stronie www.betfan.pl.

Poza tym pierwszym kupon u tego operatora jest objęty zakładem bez ryzyka. Wystarczy zagrać kupon, na którym będą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego typu musi wynosić 1.25, zaś kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.00. Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Jeśli kupon okaże się przegrany bukmacher BetFan dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

LvBet nowy kod promocyjny:

Bonus bez dokonania trafi do gracza, który dokona rejestracji na stronie bukmachera www.lvbet.pl, a następnie wpisze kod promocyjny BETONLINE oraz wyśle emaila. To sprawi, ze na konto typera trafi freebet bez wpłaty o wartości 20 PLN.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Fortuna

Darmowy bonus do 20 PLN trafi na konto typera, który dokona rejestracji konta na stronie www.efortuna.pl oraz wpisze kod promocyjny BETONLINE. Środki znajdą się na koncie gracza bez dokonywania żadnej wpłaty.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK.
Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.
STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.
BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018.

Poprzedni artykułWięcej wygranych na Ligę Mistrzów. Fortuna Happy Hours na wtorek i środę!
Następny artykułNajnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.