Na rynku mamy kolejnego oficjalnego polskiego bukmachera jakim jest BetClic. Dobrze znany jest w Polsce ten operator, ponieważ kilka lat temu funkcjonował on na naszym rynku. Po miesiącach walki o otrzymanie koncesji bukmacher otwiera się dla Polaków, dla których to oferuje na start bonus w wysokości do 1000 PLN.

Legalny bukmacher BetClic bonus na start do 1000 PLN

Legalny bukmacher BetClic bonus na start do 1000 PLN

Oferta skierowana jest do nowych użytkowników, którzy to nie posiadają jeszcze konta u bukmachera BetClic.

Chcąc otrzymać bonus należy dokonaj rejestracji konta na stronie bukmachera. Sam proces w żadnym wypadku nie jest skomplikowany i nie potrwa zbyt długo.

Następnie trzeba dokonać pierwszego depozytu. W zamian operator przyzna darmowy bonus , w którym maksymalnie można otrzymać do 1000 PLN.

w sts darmowy bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus w formie środków bonusowych automatycznie trafi na konta gracza i można będzie z nich korzystać. Warto jest jednak pamiętać, że promocja dotyczy pierwszego depozytu.

Oferta bukmachera:

Niewątpliwie bukmacher dopiero „rozkręca się ” i można liczyć na kolejne promocje od tego operatora.

Gracze, którzy dokonają rejestracji konta u tego bukmachera mogę korzystać legalnie online i to bez żadnych opłaty z TV BetClic.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygrane bez podatku na ESL One Cologne w CS:GO u bukmachera LvBet
Następny artykułMniejsze przegrane na niedzielne finały u bukmachera Forbet- 7 lipca
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.