W związku z spotkaniem finałowym w Lidze Mistrzów pomiędzy Tottanhem, a Liverpoolem bukmacher Fortuna oferuje bonusy w wysokości 20 PLN dla graczy, którzy dokonają zawarcia kuponu na to wydarzenia.

Bonus od legalnego polskiego bukmachera na finał Ligi Mistrzów

Bonus od legalnego polskiego bukmachera na finał Ligi Mistrzów

Udział w taj akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłąty.

Promocja aktywna jest do momentu rozpoczęcia się konfrontacji finałowej w Lidze Mistrzów, czyli do dnia 1 czerwca do godz. 21:00.

Dopuszczalne kupony przez bukmachera to AKO bądź Maxikombi zawarte ze stron internetowej operatora bądź jego aplikacji mobilnej.

Na kuponie muszą znaleźć minimum trzy zdarzenia, w tym jedno z nich musi podchodzić z oferty przedmeczowej na mecz finałowy Ligi Mistrzów.

w sts darmowy bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kurs łączny kuponu nie można być mniejszy niż 2.50

Stawka natomiast musi wynieść minimum 20 PLN.

Kupon, który został zawarty przez gracza i spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie przyzna mu bonus w wysokości 20 PLN w formie punktów FKP.

Bonus za rejestrację bez wpłaty

Bukmacher Fortuna jest to jeden z tych operatorów , którzy oferują swoim graczom bonus za rejestrację bez dokonywania wpłaty. Wystarczy założyć konto i cieszyć się z darmowych środków.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygrywaj więcej z Forbet o 12% – 21 maja (wtorek)
Następny artykułWygrane bez podatku u legalnego bukmachera LvBet
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.