Bukmacher BetClic oferuje promocję graczom, którzy lubią typować tenis – „Misja tenis”. Podczas tej akcji bukmacher przyzna darmowy bonus w wysokości 50 PLN na kupony z tenisa.

BetClic extra bonus 50 PLN dla typerów

BetClic extra bonus 50 PLN dla typerów

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja „Misja tenis” dostępna jest typerom w dniach od 7 do 14 października.

Gracz, który chce dołączyć do tej promocji musi się do niej zapisać. Można tego dokonać jedyne na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W akcji „Misja tenis” kwalifikują się kupony zarówno pojedyncze jak i wialozdarzeniowe, kurs łączny musi wynieść co najmniej 1.80.

Jednak należy pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się WYŁĄCZNIE zdarzenia z tenisa. Bukmacher BetClic dopuszcza zarówno typy z turniejów ranking ATP, WTA, challengera czy też ITF.

Zdarzenia mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Jednak należy pamiętać, że wszystkie kupony promocyjne muszą zostać rozliczone do 13 października do godz. 23:59.

Darmowy bonus na start bez wpłaty własnej u bukmachera Etoto
Darmowy bonus na start bez wpłaty własnej u bukmachera Etoto

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Lecz z akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher BetClic przyzna darmowy bonus w wysokości 50 PLN dla graczy pod warunkiem, typer trafi minimum trzy kupony spełniające powyższe warunki.

Każdy z użytkowników ramach „Misja tenis” może otrzymać jeden bonus, który do zwycięzców trafi w dniu 14 października.

BetClic kod promocyjny na start

Zakład bez ryzyka do 510 PLN oferuje nowym graczom legalny bukmacher BetClic. Chcąc skorzystać z cashbacka wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta.

Jeśli okaże się, że pierwszy kupon okaże się przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawi. Maksymalnie typer może otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan
Następny artykułKupony bez podatku u legalnego bukmachera BetFan
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.