Promocję „4+1” oferuje swoim graczom bukmacher STS. Wystarczy zagrać minimum cztery dowolne zakłady na przestrzeni jednego tygodnia, aby otrzymać darmowy freebet do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

STS: Darmowy bonus 2020

STS: Darmowy bonus 2020

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja trwa od odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych. Trwają one od każdego poniedziałku od godz. 0:00 do niedzieli do godz. 23:59. Gracz nie musi nigdzie ogłaszać się, ani zapisywać w ramach tej promocji. Jednak należy wiedzieć, że na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego kupony musza zostać zagrane oraz rozliczone.

Bukmacher STS dopuszcza w tej promocji zarówno kupony SOLO jak i AKO, których kurs musi wynieść nie mniej niż 1.85.

Typy kwalifikują się w tej akcji mogą być z oferty przedmeczowej lub LIVE. Nie da się ukryć, ze jest z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera STS jest bardzo bogata.

Stawka każdego kuponu promocyjnego musi wynieść dokładnie 11 PLN. Jednak z tej oferty automatycznie są wykluczone wszystkie zakłady zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher STS nagrodzi każdego gracza, który na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego spełni powyższe warunki promocji. Freebet o wartości 11 PLN znajdzie się na koncie gracza maksymalnie do pięciu dni od momentu zakończenia danego okresu rozliczeniowego.

Bonus na grę bez depozytu u bukmachera STS

Bukmacher STS nagradza nowych swoich graczy darmowym bonusem o wartości 29 PLN, wystarczy jedynie podać w STS kod promocyjny podczas zakładania konta. Środki znajdą się na koncie gracza bez dokonywania żadnej wpłaty. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Jednak to nie wszystko! Użytkownik, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na darmowe środki w wysokości pierwszego depozytu, aż do 1200 PLN!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na „Black Friday” u bukmachera BetClic
Następny artykuł„Świąteczny wyścig”. Konkurs z nagrodami u bukmachera BetClic
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.