Przed nami kolejne pojedynki kwalifikacji do Ligi Mistrzów jak i Ligi Europy. W związku z tym bukmacher STS wprowadza promocję: „eliminacyjne emocje rządzą”, gdzie to można otrzymać darmowy voucher od bukmachera STS.

Darmowy voucher 40 PLN od bukmachera STS

Darmowy voucher 40 PLN od bukmachera STS

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy nie korzystali jeszcze z aplikacji mobilnej bukmachera STS.

Warunki promocji są niezwykle proste. Należy do dnia 25 lipca do godz. 23:59 pobrać ze strony internatowej bukmachera STS aplikację mobilną.

Następnie ją zainstalować na swoim urządzeniu mobilnym i wyrazić chęć otrzymania bonusu. Należy to zrobić w bocznym menu aplikacji „Bonusy i akcje”.

Bonus w wysokości 40 PLN znajdzie się na koncie gracza bez dokonania żadnej wpłaty!

Kod promocyjny na Cashback „KOD500”

Darmowy voucher znajdzie się na koncie gracza do 26 lipca. W będzie on dostępny w aplikacji mobilnej bukmachera STS w bocznym menu aplikacji „Bonusy i akcje”.

Freebet na start od bukmachera STS:

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u tego bukmachera to masz dobrą okazję, żeby je założyć.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji, aby otrzymać darmowe środki na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłaty. Po wpisaniu tego kodu na konta gracza trafi bonus w wysokości 29 PLN.

Poza tym bukmacher STS przyznaje bonus równowartości pierwszej wpłaty. Maksymalnie do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher LvBet ekstra bonus za depozyt. Maksymalnie do 200 PLN.
Następny artykułATP i WTA w Waszyngtonie większe wygrane o 14% u bukmachera LvBet
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.