Specjalną ofertę promocyjną na start wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher eFortuna. Typerzy już na sam początek mogą otrzymać łączny bonus o wartości 210 PLN.

Fortuna kod promocyjny 2020

Fortuna kod promocyjny 2020

Warto jest wiedzieć, że w skład pakietu powitalnego wchodzi: darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej, bonus równowartości depozytu do 2000 PLN i zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Użytkownik, który chce skorzystać z powyższych bonusów koniecznie musi założyć konto na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces zajmie graczom dosłownie chwilę, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe, jak imię czy nazwisko.

Kod bonusowy u bukmachera eFortuna:

Użytkownik, który chce skorzystać z powyższych bonusów koniecznie musi wpisać hasło promocyjne w formularzu rejestracyjnym –>> BETONLINE. Warto jest zaznaczyć, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Wówczas po poprawnej weryfikacji danych otrzyma darmowe 20 PLN za założenie konta. W dodatku nie trzeba dokonywać depozytu, aby ta kwota trafiła na konto użytkownika. Otrzymane środki będzie można wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Bonus do 2000 PLN na zakłady bukmacherskie

Użytkownik, który zdecyduje się dokonać wpłaty na zakłady bukmacherskie Fortuna będzie mógł liczyć na premię równowartości wpłaty i to, aż do 2000 PLN:

Przykład: Gracz dokonał depozytu o wartości 1000 PLN. W prezencie powitalnym otrzyma taką samą kwotę, ale w formie środków bonusowych.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bezpieczny zakład na start:

Po dokonaniu pierwszego depozytu użytkownik będzie mógł liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Cashacbkiem objęte są zarówno kupony SOLO, AKO, ale i MAXIKOMBI.

Jak się okaże, że faworyci Cię zawiedli to mała strata, ponieważ otrzymasz zwrot całej stawki, aż do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot w Beclic. Extra gotówka dla typerów
Następny artykułWraca Piłkarski Jackpot Betclic z pulą 25 000 PLN!
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.