Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher eWinner. Za typowanie meczy każdy z graczy może liczyć na extra freebety i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonusy na europejskie puchary od eWinner. Pewne 90 PLN dla graczy

Bonusy na europejskie puchary od eWinner. Pewne 90 PLN dla graczy

Podczas najbliższy dni niewątpliwie czeka nas kilka bardzo ciekawych konfrontacji, ponieważ dojdzie do takich strać, jak m.in. Manchester City – Atl. Madryt, Chelsea – Real Madryt, Villarreal – Bayern Monachium, E. Frankfurt – Barcelona.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Freebet 90 PLN na europejskie puchary” musi do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl a ta akcja jest aktywna do 7 kwietnia do godziny 23:59.

Freebety za obstawienie meczy

Bukmacher eWinner PL w promocji „Freebet 90 PLN na europejskie puchary” wymaga od graczy zagrania kuponu wielozdarzeniowego, który musi spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie mecze z europejskich pucharów, tj. Ligi Mistrzów, Europy lub Konferencji
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
  • stawka kuponu wynieść musi minimum 20 PLN
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Za zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma freebet o wartości 50% wartości stawki do 30 PLN. Łącznie w ramach tej oferty każdy z graczy może otrzymać 90 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferuje każdemu graczowi na sam start, bo można liczyć na specjalny pakiet powitalny:

  • bezpieczne 110 PLN na pierwszy kupon
  • premia równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Typer chcąc liczyć na powyższe bonusy musi koniecznie wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać trzeba koniecznie, iż jest to jedyny moment, aby to zrobić.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher STS rozdaje bonusy na sporty wirtualne.
Następny artykułZakłady bukmacherskie w Betfan – jakie sporty możemy obstawiać?
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.