Czy przy zakładaniu konta u nowego legalnego bukmachera Ewinner można wykorzystać kod promocyjny na start? Sprawdźcie, co wiadomo na ten temat!

Ewinner oferuje kod promocyjny na start?
Ewinner oferuje kod promocyjny na start?

Ewinner Polski bukmacher online

Bukmacher Ewinner jako dwunasty w naszym kraju otrzymał licencję Ministerstwa Finansów. Na ten moment wiadomo jedynie pod jakim adresem internetowym będzie dostępny. Pewne jest też to, że prace nad portalem już trwają i może zostać on uruchomiony w każdej chwili.

Granie szukają informacji, gdzie możliwe jest Ewinner logowanie, ale jeszcze jest zdecydowanie za wcześnie, by ktokolwiek wiedział coś na ten temat. Podobnie ma się kwestia z rejestracją, chociaż o niej wypadałoby napisać coś więcej niż dwa zdania.

w sts darmowy bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wiele osób pyta się nas, czy wiadomo już coś na temat tego, czy będzie dostępny Ewinner kod promocyjny. Niestety, na ten moment nie posiadamy żadnych informacji w tej sprawie. Trudno przewidywać, kiedy się to zmieni. Być może na początku swojej działalności bukmacher nie zdecyduje się na wprowadzenie takiego udogodnienia dla graczy.

Mamym nadzieję, że Ewinner wkrótce ogłosi coś więcej. Liczymy, między innymi, na jakieś dane odnośnie oferty i dostępnych w niej produktów bukmacherskich.

A co jeżeli chcemy wykorzystać bonus powitalny u jakiegoś bukmachera już teraz? Oczywiście, taka możliwość istnieje! Kod promocyjny „BETONLINE” możecie wpisać, między innymi, na stronie www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS kod bonusowy 2019
Następny artykułTotalbet aktualne opinie graczy
Obstawianie to moja pasja, a nie sposób na życie. W wolnych chwilach lubię oglądać mecze i szukać ciekawych promocji bukmacherskich. O tych najlepszych piszę na łamach swojego blogu!