Nie da się ukryć, ze na ten moment czekała większość fanów sportów walki w Polsce. Bowie w najbliższą sobotę, tj. 11 lipca odbędzie się gala „KSW 53 Reborn”. Dojdzie tam, chociażby do takich walk, jak m.in. Gamrot vs Parke. Natomiast bukmacher STS oferuje graczom specjalną promocję i przyznaje bonusy do 50 PLN za obstawienie meczy.

Bonus dla graczy na KSW od STS. 50 PLN dla graczy

Bonus dla graczy na KSW od STS. 50 PLN dla graczy

Po dłuższej przerwie wracamy z walkami w KSW. Śmiało można powiedzieć, że na tą chwilę czekało sporo kibiców. I od razu ciekawych walk na pewno nie zabraknie, ponieważ dojdzie do takich pojedynków, jak np. Gamrot vs Parke, Mańkowski vs Wrzosek, Drwal vs Bieńkowski, Grzebyk vs Jakubiev.

Jeśli masz zamiar typować zmagania zawodników w KSW to niewątpliwe warto jest skorzystać z promocji jaką oferuje ten operator. Bowiem w ramach „Ekstra 50 PLN na KSW” typerzy mogą poza wygraną otrzymać dodatkowe środki.

Pamiętaj, że jeśli chcesz skorzystać z wspomniane oferty obowiązkowo trzeba się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie poprzez wykonanie dwóch prostych czynności. Najpierw wejść na stronę www.STS.pl. Po czym kliknąć w guzik „Weź udział”, który znajduje się w zakładce akcji „Ekstra 50 PLN na KSW”.

Ekstra 50 PLN na KSW

W ramach wspomnianej już oferty promocyjnej kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • kurs całkowity zakładu to 1.85
  • minimum jedno zdarzenie z KSW 53
  • typy znajdujące się na zakładzie mogą pochodzić z dowolnej dyscypliny, ale i oferty przedmeczowej i na żywo jakie dostępne są u bukmachera STS
  • stawka minimalna zakłądu to 20 PLN
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, którego zakład okaże się wygrany i spełnia powyższe warunki promocji otrzyma bonus wartość 50% stawki. A maksymalna wartość, jaka może trafić na konto użytkownika to 50 PLN.

Bonus powitalny u bukmachera STS online:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną, w której na start można otrzymać następujące środki bonusowe:

  • pewne 29 PLN bez wpłaty własnej na zakłady bukmacherskie
  • premia równowartości pierwszego depozytu, aż do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie wtedy, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać trzeba, że jest to jedyny moment, aby to wykonać. Później gracz takiej opcji nie będzie posiadał.

Nadmieni jest warto, że dostępna jest u bukmachera STS usługa Betgames, czyli możliwość gry w karty, jak m.in. poker online. I to co najważniejsze i zgodne z polskim prawem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł60 PLN od Betclic na zakłady bukmacherskie. Bonus online dla typerów
Następny artykułSTS rozdaje bonusy na Esport dla graczy. Obstawiaj mecze i wygrywaj więcej
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.