Bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim graczom specjalny bonus powitalny, w którym to oprócz startowych bonusów, czyli 20 PLN za rejestrację, premii do 1000 PLN za wpłatę oraz zakład bez ryzyka do 115 PLN. Typerzy mogą otrzymać dodatkowe 50 PLN, które będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

eFortuna kod promocyjny na start

eFortuna kod promocyjny na start

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera eFortuna. Chcąc liczyć na darmowe środki gracze swojego udziału nie muszą nigdzie zgłaszać, ani tym bardziej się zapisywać.

Wystarczy, że do 7 czerwca do godz. 23:59 dokonają rejestracji konta na stronie www.eFortuna.pl. Warunki tej oferty są bardzo proste, ponieważ wystarczy tam podać swoje wyłącznie podstawowe dane.

Bonus bez depozytu u legalnego bukmachera eFortuna

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują wszystkim nowym graczom pewne 20 PLN już na sam początek i to bez dokonywania żadnej wpłaty.

Środki znajdą się na koncie użytkownika pod warunkiem, że gracz wpisze specjalne hasło promocyjne –>>> BETONLINE podczas rejestracji konta. Nie można zapominać, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić. Później gracz już takiej możliwości nie będzie posiadał.

Premia za wpłatę dla graczy. Dodatkowy bonus 50 PLN.

Nie można zapominać również, że bukmacher eFortuna zwiększa wszystkim swoim graczom wpłatę, ponieważ przyznaje on bonus równowartości depozytu, aż do 1000 PLN.

Betfan kod promocyjny

Warto jest wiedzieć, że jeśli gracz umieścił co najmniej 50 PLN na swoje konto, to taka sama wartość dodatkowo trafi na jego konto w formie środków bonusowych.

Cashback u bukmachera eFortuna

Nie można również zapominać o tym, że bukmacher eFortuna oferuje wszystkim użytkownikom pierwszy zakład bez żadnego ryzyka, aż do 115 PLN.

Wówczas, jak kupon okaże się wygrany, to bardzo dobrze. Cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. W przypadku przegranej typer w żadnym wypadku nie odczuje przegranej, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki, która maksymalnie może nawet 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułExtra bonusy dla graczy za obstawienie meczy z PKO Ekstraklasa. Pula nagród 35 000 PLN
Następny artykuł60 PLN od Betclic na zakłady bukmacherskie. Bonus online dla typerów
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.