Rejestracja to pierwszy krok, by stać się graczem bukmachera Fortuna. Chcecie dowiedzieć się, jak zakłada się konto w tym portalu?

Fortuna rejestracja. Jak zakłada się konto?
Fortuna rejestracja. Jak zakłada się konto?

Darmowe konto w Fortunie

Fortuna to najstarszy legalny bukmacher online w Polsce. Nieprzerwanie działa w sieci od prawie dziesięciu lat i nic nie wskazuje na to, by jakaś marka miała wyrzucić go z grona najlepszych w naszym kraju.

Rejestracja online w Fortunie to proces, który niektórych może zniechęcać, jednak w praktyce trwa dość szybko i nikt nie powinien mieć z nim większych problemów. Co bardzo ważne – po wypełnieniu formularza rejestracyjnego stajemy się graczem Fortuny, a więc możemy obstawiać mecze wszędzie tam, gdzie mamy dostęp do internetu.

w sts darmowy bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie dane trzeba podać przy rejestracji w Fortunie:

  • Imię i nazwisko
  • Adres zamieszkania
  • Data urodzenia
  • Kod promocyjny (Wpisz: „BETONLINE„)
  • Numer PESEL
  • Dokument tożsamości
  • Twoja ulubiona drużyna

Jak widać, bukmacher nie wymaga od nas czegoś, o czym moglibyśmy nie wiedzieć. Najwięcej problemów tak naprawdę przysparza skan dokumentu, jednak i to w dzisiejszych czasach nie jest najmniejszą przeszkodą!

Dlaczego obstawianie przez internet jest lepsze od tego w punktach naziemnych? Przede wszystkim jest niezwykle wygodne! Po drugie, online zawsze organizuje się więcej promocji i częściej można korzystać z lepszych kursów!

Obstawiaj legalnie online na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy w Forbet jest bonus na start?
Następny artykułAktualny kod na bonus LvBET
Obstawianie to moja pasja, a nie sposób na życie. W wolnych chwilach lubię oglądać mecze i szukać ciekawych promocji bukmacherskich. O tych najlepszych piszę na łamach swojego blogu!