Legalny bukmacher Fortuna zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO lub MAXIKOMBI, aby liczyć na bonus. Maksymalnie może on wynieść nawet 50%.

Darmowe bonusy bukmacherskie 2020

Darmowe bonusy bukmacherskie 2020

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja dostępna jest graczom do 31 grudnia do godz. 23:59. Użytkownik swojego udziału w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać, ani się zapisać.

Bukmacher Fortuna wymaga jedynie, aby dodać do kuponu bonus kursowy! W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupny AKO lub MAXIKOMBI, na których będzie znajdować się minimum pięć zdarzeń.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wszystkie typy co istotne muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Jednak każdy gracz sam wybiera jakie to będą zdarzania na kuponie, ponieważ dozwolone są typy z każdej dyscypliny. Trzeba mieć jedynie na uwadze fakt, że kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.15.

Stawka każdego zakładu jest dowolna, ale z akcji są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Wysokość bonusu uzależniona jest od ilości zdarzeń na kuponie. Tabela z bonusami przedstawia się następująco:

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Jakie bonusy na start u bukmachera Fortuna:

Popularny w Polsce legalny bukmacher Fortuna oferuje ofertę powitalną swoim graczom, w której to na start można otrzymać:

  • freebez bez depozytu o wartości 20 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN
  • bonus do 1000 PLN za pierwszy depozyt

Chcąc liczyć na te bonusy wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że legalny bukmacher Fortuna automatycznie dokona odblokowania bonusu powitalnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski bonus w BetClic – extra bonus 40 PLN
Następny artykułBonus świąteczny od bukmachera TOTALBet
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.