Specjalną ofertę promocyjną wszystkich aktywnych Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej oferuje bukmacher eWinner. Wystarczy obstawiać mecze, aby otrzymać freebety i to bez znaczenia, jak zakłady rozliczone.

Darmowe bonusy codziennie od eWinner dla typerów.

Darmowe bonusy codziennie od eWinner dla typerów.

Podczas EURO 2020 wkraczamy w fazę playoff, czyli przegrywający automatycznie odpada z rozgrywek. A przed nami bardzo ciekawe starcia, jak m.in.

Oferta promocyjna „Postaw na ME” jest aktywna graczom jedynie na stronie www.eWinner.pl w czasie trwania EURO, czyli do 11 lipca.

Codzienne freebet od eWinner

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest obstawienie meczy z EURO. Każdy zakład musi spełniać powyższe warunki promocji:

  • minimum jedno zdarzenie związane z EURO 2020
  • kurs całkowity nie mniejszy niż 2.50
  • stawka kuponu równa musi być kwocie 49 PLN
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Każdy z graczy, który spełnił powyższe warunki promocji każdego dnia może liczyć na freebet o wartości 49 PLN i to bez znaczenia, jak jego kupon został rozliczony.

Bonus do 610 PLN na start w eWinner:

Bukmacher eWinner PL online oferuje każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać:

  • bezpieczny zakład do 110 PLN
  • premię równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Chcąc liczyć na wyżej wymienione bonusy trzeba spełnić warunek podstawowy, czyli wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy bukmacherskie na EURO 2020 od STS. Pula nagród 1 500 000 PLN
Następny artykułWraca Piłkarski Jackpot Betclic z pulą 20 000 PLN!
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.