Najnowszą ofertę promocyjną na Betgames, czyli gry karciane oferuje bukmacher STS. Każdego tygodnia gracz może liczyć na bonus za przegrane kupony, który to może wynieść maksymalnie nawet 25 złotych.

Betgames online w Polsce

Betgames online w Polsce

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty.

Ta promocja trwa od odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, które dostępne są od poniedziałku od godz. 001:00 do niedzieli do godz. 23:59. Jednak gacz musi mieć na uwadze, że do tej akcji koniecznie trzeba sę zapisać. Zrobić to można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce „25 PLN co tydzień na Betgames”.

Po spełnieniu tych warunków graczowi pozostaje już obstawienie w gry online Betgames. Należy nadmienić, że użytkownicy mogą tam reglanie i bez żadnych konsekwencji grać w takie gry, jak:

  • poker
  • bakaret
  • wojnę

W ramach tej oferty każdy gracz w czasie każdego tygodnia może liczyć bonus 10% za przegrany zakłady:

Przykład: Typer przegrał kupon za łączną kwotę 220 złotych to w zamian otrzyma darmowy bonus o wartości 25 złotych.

Warto jest mieć na uwadze, że każdego tygodnia każdy użytkownik może otrzymać premię do 25 złotych.

Fortuna bonus bez depozytu

Poker legalnie w Polsce online w STS

W skład Betgames STS wchodzi chociażby poker, gdzie to można legalnie obstawiać zakłady. Poza tym można grać tam legalnie w takie gry, jak wojnę czy bakaret,

Dodatkowo oprócz wspomnianej wyżej promocji bukmacher STS w swojej ofercie promocyjnej posiada akcję „Pewne 20 PLN na Betgames”, w której to przyznaje zwrot stawki do 20 złotych za przegrany zakład.

Bonus bez wpłaty własnej od legalnego bukmachera STS

Nie można jednak zapominać, że bukmacher STS oferuje każdemu graczowi już na sam start bonus o wartości 29 złotych i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Natomiast ten użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu może liczyć na bonus równowartości pierwszej wpłaty, który maksymalnie może wynieść nawet 1200 złotych.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta. Należy jednak mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby go wpisać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla każdego na Ligę Mistrzów od bukmachera STS.
Następny artykułDarmowy bonus za obstawienie meczy. Gotówka na PKO Ekstraklasy od BetClic. Pula nagród 20 000 złotych.
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.