Warto jeszcze przed rejestracją wiedzieć, jaki kod bonusowy wpisać w Etoto. Jeżeli jeszcze takiego nie znaleźliście, pora coś z tym zrobić!

Jaki kod bonusowy wpisać w Etoto?
Jaki kod bonusowy wpisać w Etoto?

Aktualny kod bonusowy w Etoto

Zakładanie konta u legalnego bukmachera Etoto zajmuje dosłownie kilka chwil. Gracz, który chce zarejestrować się w tym portalu, musi jedynie wypełnić krótki formularz, gdzie trzeba podać kilka podstawowych danych na swój temat.

Kod bonusowy Etoto nie jest wymagany przy rejestracji, ale zawsze warto sprawdzać internet, czy aby na pewno takie hasło promocyjne nie jest w konkretnym momencie dostępne. W końcu lepiej mieć czegoś więcej, niż mniej i raczej każdy zgodzi się z tym stwierdzeniem.

w sts darmowy bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Obecnie każdy nowy gracz Etoto może wpisać przy zakładaniu konta kod „ETOTO20FREE„. Uprawnia on do odbioru freebetu 20 PLN bez depozytu w aplikacji mobilnej do obstawiania.

Czy kody bonusowe dostępne są jedynie dla graczy, którzy się rejestrują? Niektóre tak, a niektóre nie. Bukmacher raz na jakiś czas organizuje oferty z bonusami reload i tym podobnymi, w których trzeba wpisywać słowa aktywujące premie. Nie jest to jednak żadna reguła!

Zasada jest natomiast taka, że gdy jakiś kod promocyjny rzeczywiście jest udostępniany, zazwyczaj opłaca się go wykorzystać. Nikt jednak was do tego nie zmusi – jest to jedynie rozwiązanie opcjonalne!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułCzy w Forbet jest bonus na start?
Obstawianie to moja pasja, a nie sposób na życie. W wolnych chwilach lubię oglądać mecze i szukać ciekawych promocji bukmacherskich. O tych najlepszych piszę na łamach swojego blogu!