Czy zastanawiałeś się czego unikać, aby wygrywać więcej? Dzisiaj skupimy się na najczęściej popełnianych błędach przez typerów na całym świecie.

Niewłaściwy dobór stawki

Uzyskanie przewagi nad bukmacherem sprawi, że wreszcie obstawianie przyniesie zyski. 

Istotna jest  wiedza odnośnie warunków atmosferycznych, czy też wydarzeń w drużynie przed meczem piłkarskim, czy też innych zależnych wpływających na wynik meczu. Jednak pamiętaj, że uzyskana wiedza nie wpłynie na Twoje zyski tak jak umiejętność prawidłowego zarządzania pieniędzmi. Utrzymanie zyskowności zakładów wymaga stosowania metod wyboru stawki. 

w sts darmowy bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Tym sposobem unikniemy kosztownych błędów. Właściwe zarządzanie pieniędzmi to podstawa wygrywania, dlatego powinieneś skupić się na obstawianiu kilku meczu, a nie stawianiu wszystkich pieniędzy na jeden mecz.

Jeżeli chcesz mieć stabilne zyski powinieneś przyjąć tą zasadę.

Chęć wygranej za wszelką cenę 

Nieprawdą jest fakt, że tylko skuteczni gracze nie przegrywają, ponieważ oni również tracą pieniądze, jednak robią to w taki sposób, że są w stanie dalej obstawiać, a niewygrana nie powoduje zaburzeń finansowych, gdyż dzięki odpowiednie metodzie doboru stawki są zabezpieczeni przed utratą wszystkich środków.

W zakładach liczy się szczęście, ale także losowość, dlatego nawet najdoskonalsze modele mogą czasami być błędne. Myślenie jedynie o konieczności uniknięcia przegranej za wszelką cenę jest niewłaściwe i każdy obstawiający nie powinien podchodzić w ten sposób do zakładów.

___________________________________________________________

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacherskie podsumowanie roku 2018
Następny artykułZasady wygrywania w grach hazardowych
Aktualne promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Bonusy tylko dla zawodowych graczy zakładów sportowych, kody promocyjny i rankingi bukmacherów 2019.