Znaczna większość bukmacherów, którzy działają w Polsce jak chociażby STS, Fortuna, BetClic, czy też BetFan oferują graczom bonusy powitalne w różnej postaci. Zaczynając od freebet bez depozytów, po bonusy równowartości wpłaty oraz pierwsze zakłady bez ryzyka.

Kody bonusowe na start za darmo

Kody bonusowe na start za darmo

Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że bonusy dla graczy są dostępne jedynie pod warunkiem, że użytkownik wpisze odpowiedni kod promocyjny podczas rejestracji konta. Zobacz listę aktualnych kodów promocyjny u bukmacherów!

STS: Freebet 29 PLN bez depozytu + bonus do 1200 PLN za pierwszą wpłatę

Każdy gracz, który wpisze kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta u bukmachera STS otrzyma już na start darmowy freebet o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest mieć na uwadze fakt, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

Dodatkowo gracz, który dokona pierwszej wpłaty na swojego konto otrzyma darmowe środki równowartości depozytu. Użytkownik maksymalnie może dostać nawet 1200 PLN.

BetClic: Cashback do 510 PLN

Legalny bukmacher BetClic w ofercie powitalnej każdemu nowego graczowi oferuje pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 510 PLN. Ten bonus będzie jedynie aktywny pod warunkiem, ze gracz wpisze kod promocyjny „KOD510” podczas rejestracji konta.

Wówczas jak pierwszy zakład okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej Betclic Polska dokona zwrotu 100% stawi, aż do 510 PLN.

Fortuna: Freebet 20 PLN bez depozytu + Cashabck do 115 PLN + bonus do 100 PLN

Każdy gracz, który dokona rejestracji konta u bukmachera Fortuna zakłady bukmacherskie i do tego wpisze kod promocyjny „BETONLINE” otrzyma bonus powitalny w postaci darmowych środków na grę o wartości 20 PLN. Ta bonus znajdzie się na koncie gracza w dodatku bez dokonania żadnej wpłaty.

Dodatkowo ten operator przyznaje darmowe środki równowartości dokonanego pierwszego depozytu. Typer może maksymalnie otrzymać maksymalnie 1000 PLN. Warto również jest widzieć, że pierwszy zakład jest bez ryzyka u tego operatora o wartości 115 PLN.

bonus bez depozytu/fortuna

BetFan: Bonus do 3000 PLN + Cashback do 100 PLN + gra bez podatku

Łącznie, aż trzy pierwsze wpłaty są objęte promocją u legalnego bukmachera w Polsce BetFan. Za każdy z tych depozytów typer maksymalnie można otrzymać 1000 PLN, wysokość darmowych środków uzależniona jest od wysokości wpłaty gotówki przez gracza.

Warto również wiedzieć, że pierwszy kupon u tego operatora jest objęty Cashbackiem, a dokładnie mówiąc zakładem bez żadnego ryzyka. Jak zakład okaże się wygrany to dobrze, cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej bukmacher BetFan dokona zwrotu całej stawki do 100 PLN.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego „BETFAN” podczas rejestracji konta. To sprawi, że pakiet powitalny zostanie aktywowany przez bukmachera BetFan.

Nie można jednak zapominać, że bukmacher BetFan oferuje cały czas swoim graczom grę bez podatku i to bez żadnych limitów oraz ograniczeń. Promocją objęte są wszystkie kupony wielozdarzeniowe, na których znajdują się co najmniej trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie jest mniejszy niż 1.45.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Poprzedni artykułBonus świąteczny od bukmachera TOTALBet
Następny artykułBetclic nowy kod promocyjny na bonus 550 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.