Oferty specjalne na Święta 2018 znajdziecie nie tylko w galeriach handlowych. Jakie kody promocyjne przygotowali bukmacherzy dla swoich graczy na koniec grudnia?

Kody promocyjne Święta 2018
Kody promocyjne Święta 2018

Bukmacherzy zdają sobie sprawę z tego, że wolne dni dają graczom więcej okazji do obstawiania i zajmowania się tym, na co na co dzień niekoniecznie mają czas.

Nie ma się co dziwić, że z roku na rok są u nich dostępne kody promocyjne na święta i raczej nic nie wskazuje na to, by się ten trend odwrócić. W końcu trudno sobie wyobrazić grudniowe wieczory bez przecen w sklepach, prawda?

Niestety, na ten moment nie można powiedzieć, jakie bonusy będziemy mogli wykorzystać w Boże Narodzenie 2018. Firmy bukmacherskie prawdopodobnie wkrótce ogłoszą swoje pierwsze oferty, o których nie omieszkamy was poinformować.

Jak pewnie się domyślacie, wcale nie musicie czekać do świąt, by odebrać specjalny bonus w wybranym portalu do obstawiania meczów. Wystarczy odpowiednia wiedza, gdzie różnego rodzaju kody są dostępne juz teraz!

W chwili obecnej na stronie www.iForbet.pl trwa wyjątkowa promocja dla nowych graczy, gdzie możecie odebrać premie na start i nie tylko. Warto pamiętać, by podać kod promocyjny na start, który brzmi „BETONLINE„.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKody bonusowe na Black Friday
Następny artykułUnibet Polska kod na bonus 2019
Obstawianie to moja pasja, a nie sposób na życie. W wolnych chwilach lubię oglądać mecze i szukać ciekawych promocji bukmacherskich. O tych najlepszych piszę na łamach swojego blogu!