„Piłkarski TOP20” to najnowszy konkurs dla nowych graczy u bukmachera Fortuna. Jest o co walczyć, ponieważ najlepsi gracze otrzymaną bonusy na zakłady bukmacherskie oraz darmowe vouchery.

Darmowe bonusy i vouchera do wygrania

Darmowe bonusy i vouchera do wygrania

W konkursie może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom do 25 sierpnia. Chcąc wziąć udział w tym konkursie nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W ramach konkursu „Piłkarski TOP20” bukmacher Fortuna nagrodzi łącznie dwudziestu najlepszych typerów, którzy dokonają największą obrotu w czasie trwania tego konkursu. Nagrody trafią do graczy w postaci bonów oraz vocherów do sieci sklepów Empik.

Dokładny podział nagród przedstawia się następująco:

MiejsceNagroda
1-5 miejscebonus gotówkowy 500 PLN
6-10 miejscakarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 300 PLN
11-15 miejscekarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 200 PLN
16 – 20 miejscekarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 100 PLN
Betfan darmowy kod promocyjny

W tej promocji biorą udział kupony:

  • single
  • ako
  • maxikombi

Na każdy z kuponów może znajdować się zarówno typ z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Kupony mogą zostać zwarte z aplikacji mobilnej jak i strony internetowej bukmachera Fortuna.

Chcąc być sklasyfikowany w tej akcji należy zagrać co najmniej trzy kupony w ramach tego konkursu, gdzie na każdym z nich musi znaleźć się co najmniej jeden typ z piłki nożnej.

Fortuna: darmowy kod promocyjny na start

Legalny polski bukmacher Fortuna oferuje graczom kod promocyjny BETONLINE. Dzięki, którego bukmacher dokona aktywacji bonusu powitalnego, w którego w skład wchodzą freebet 20 PLN, zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości depozytu.

Już na start gracz otrzymuje bonus o wartości 20 PLN i to bez dokonania wpłąty. Środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty gracze będą mogli skorzystać z zakładu bez ryzyka oraz bonusu równowartości wpłąty, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTenis: promocja u bukmachera LvBet
Następny artykułBonus za darmo od bukmachera STS za aktywność
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.